VVKT sprendimai dėl lygiagretaus vaistų importo bus viešinami operatyviau

pagal | 2010-01-20

Individualūs Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) sprendimai, susiję su lygiagrečiai importuojamų vaistinių preparatų įregistravimu ar perregistravimu, lygiagretaus importo leidimo galiojimu bus skelbiami tik šios tarnybos interneto svetainėje. Tai numatyta sveikatos apsaugos ministro Algio Čapliko pasirašytuose lygiagretaus vaistinių preparatų importo taisyklių pakeitimuose. Naujajame teisės akte atsisakyta prievolės VVKT sprendimus skelbti „Valstybės žinių“ priede Informaciniai pranešimai“.

Informacijos skelbimas interneto svetainėje ne tik taupo valstybės lėšas, bet ir leidžia visuomenei operatyviai susipažinti su VVKT priimtais sprendimais dėl lygiagretaus importo.

Individualių teisės aktų ar jų turinio skelbimas „Valstybės žinių“ priede „Informaciniai pranešimai“ yra mokamas. Pvz. 2008 m. VVKT tokio pobūdžio skelbimams išleido daugiau kaip 89 tūkstančius litų.

VVKT sprendimai dėl lygiagretaus importo, pagal taisykles, tarnybos interneto svetainėje skelbiami per 3 darbo dienas po jų priėmimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *