Žymų Archyvai: vilnius

Laidojimo paslaugos Vilniuje: kainų svyravimai ir kur galima sutaupyti

Artimojo netektis – situacija, su kuria anksčiau ar vėliau susiduriame beveik visi. Neretai teigiama, jog šiais laikais laidoti žmogų – prabanga. Išanalizuokime keletą pagrindinių paslaugų ir skirtingas jų kainas. Laidojimo namų atstovai teigia, jog tradicinės laidojimo paslaugos Vilniuje kainuoja daugiau, nei tūkstantis eurų. Laidojimo kaina priklauso nuo individualaus asmens požiūrio į tai, kaip turi būti… Skaityti toliau »

Vilniaus žydų Šnipiškių senųjų kapinių vieta neturėtų būti skirta masiniams susibūrimams

Kultūros paveldo departamento direktorė Diana Varnaitė išreiškė susirūpinimą, kad Vilniaus koncertų ir sporto rūmų prieigose organizuojami masiniai renginiai. Šiai nekilnojamojo kultūros paveldo objekto teritorijai (Vilniaus žydų Šnipiškių senųjų kapinių vietai) galioja archeologinis, istorinis ir memorialinis vertingųjų savybių pobūdis, – primena Kultūros paveldo departamento direktorė. Tačiau Vilniaus savivaldybės vadovai iki šiol nesikreipė į Kultūros paveldo departamentą… Skaityti toliau »

Prezidentė: Lukiškių kalėjimas – žaizda Lietuvos sostinėje – Vilniuje

„Lukiškių kalėjimas – žaizda Lietuvos sostinėje – Vilniuje. Todėl Teisingumo ministerijos parengta ir Vyriausybės patvirtinta Laisvės atėmimo vietų modernizavimo strategija, numatanti Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo ir Laisvės atėmimo vietų ligoninės iškeldinimą, turi būti įgyvendinta ne 2014 metais, kaip planuojama, o pagal galimybes anksčiau. Tai turi būti prioritetinis darbas“, – sakė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, apsilankiusi… Skaityti toliau »