Žymų Archyvai: ES parama

Mokinių nuomone, daugiausia ES fondų paramos skiriama švietimui ir žemės ūkiui

Beveik du trečdaliai šalies mokinių teigia asmeniškai pajutę Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų paramą. O daugiausia, jų nuomone, ES fondų lėšų skiriama švietimui ir žemės ūkiui, mažiausiai – regioninei ir socialinei sanglaudai bei viešajam administravimui. Tokie duomenys paaiškėjo praėjusių metų pabaigoje atlikus vyresniųjų klasių mokinių apklausą.

Dėl puspenkto milijono ES paramos varžysis 95 pareiškėjai

Užvakar baigėsi terminas teikti paraiškas ES 2007-2013 m. paramai, kuri skiriama visuomenės informavimo apie aplinką projektams įgyvendinti. Šiam tikslui numatyta puspenkto milijono litų Europos regioninės plėtros fondo lėšų. Paramos gali tikėtis nevyriausybinės organizacijos, valstybės institucijos ir regioniniai atliekų tvarkymo centrai.

Pradėtos vertinti pirmosios „Inoklaster LT“ paraiškos

Pagal ES struktūrinės paramos priemonę „Inoklaster LT“ jau gautos ir pradėtos vertinti pirmosios paraiškos. „Paramos priemonė „Inoklaster LT“ ypatinga tuo, kad ja skatinamas ir spartinamas verslo ir mokslo įstaigų bendradarbiavimas. Šiame kvietime gauti ES paramą galioja formulė „5+1“ – turi jungtis ne mažiau kaip 5 verslo įmonės ir dar privalo dalyvauti mažiausiai viena mokslo institucija“,… Skaityti toliau »

ES paramos panaudojimo sparta leidžia tikėtis gerų rezultatų ir 2010 metais

Europos Sąjungos Sanglaudos fondo 2007-2013 m. paramos Lietuvos aplinkosaugai panaudojimo sparta praėjusiais metais leidžia tikėtis, kad ir 2010-aisiais šios paramos lėšos bus panaudotos pakankamai sparčiai. Pernai Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra, administruojanti ES paramą, pasirašė 1,7 mlrd. Lt vertės sutarčių su aplinkosaugos projektų vykdytojais. Pavyko panaudoti arti 60 proc. skirtų asignavimų.