Stumdomų vartų privalumai ir trūkumai

pagal | 2019-12-15

vartai

Norėdami apsaugoti namų, biuro, sandėliavimo ar bet kurią kitą teritoriją neapsieisite be tvoros ir žinoma – vartų. Reikia neužmiršti, kad kiemo vartai – tai ne tik funkcionalumas, bet ir patogumas. Todėl šiuo metu be automatinių vartų gyvena vis mažiau žmonių. Dažniausiai tai tik senos statybos namų kiemuose, dar labai seniai įrengti mechaniškai atidaromi vartai. Tačiau vis daugiau žmonių, siekia patogumo ir šiuos senus vartus keičia naujais, patogiais ir saugiais kiemo vartais.

Nusprendus pakeisti ar naujai įrengti kiemo vartų sistemą, reikia pasirinkti, kokie vartai yra geriausi būtent jūsų atveju. Automatinių ir taip pat mechaninių vartų sistemos yra dvi – stumdomi arba atveriami vartai. Tam, kad pasirinkti tinkamą variantą, reikia įvertinti teritorijos galimybes. Ne visais atvejais galima rinktis iš abiejų pasirinkimų.

Stumdomų kiemo vartų privalumai

Stumdomi vartai yra labai populiarūs ir patogūs, jie gali būti automatiniai arba uždaromi mechaniškai stumiant rankomis. Tokių vartų vienas iš privalumų yra tai, kad jų atidarymo plotis nėra ribojamas, juos galima įrengti ir plačiam įvažiavimui užverti. Jie gali būti montuojami teritorijos išorėje arba viduje. Dar vienas privalumas – šie vartai gali būti įrengiami, net jei kieme telpa tik automobilis, jis gali būti statomas prie pat vartų, nereikia palikti laisvos erdvės, priešingai nei renkantis atveriamus vartus. Automatinių vartų sistemos yra patikimos, saugios, o priežiūra paprasta.

Stumdomų kiemo vartų trūkumai

Norint įrengti automatinių ar mechaninių stumdomų vartų sistemą, reikia įvertinti, ar jūsų teritorijoje bus pakankamai vietos vartų pločiui nuslinkti į šoną. Bene vienintelis tokių vartų trūkumas yra toks, kad jeigu teritorijos plotis yra mažas arba sutampa su pačiu įvažiavimu, tuomet stumdomų vartų įrengti nepavyks. Tokiu atveju reikia montuoti atveriamus vartus, tačiau reikia neužmiršti, kad kieme turi būti pakankamai vietos jiems užverti ir automobilį reikia statyti toliau nuo vartų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *