Saulės baterijos „Soli Tek“, „Ja Solar“, „LG NeON“

pagal | 2020-09-28

saul

Artėja laikas kai šiais 2020 metais bus galima teikti paraiškas dėl saulės elektrinių įrengimo ant nuosavo namo stogo. Norintys įsirengti elektrinę dar šiais metais, iki termino pradžios, spalio 1 dienos turėtų susirasti patikimą saulės energetikos įmonę. Pagrindinis klausimas tokiai įmonei, kokius saulės modulius siūlo, kokie yra geriausi, efektyviausi ir kiek kainuoja. Saulės moduliai dažnai vadinami saulės baterijomis. Lietuvoje taip pat gaminamos patikimos ir kokybiškos saulės baterijos „Soli Tek“. Viena pirmaujanti saulės energetikos įmonė „Saulės grąža“ sėkmingai montuoja šiuos lietuviškus modulius, taip pat savo klientams gali pasiūlyti itin efektyvius „Ja Solar Mono Half-cell 60“ ir „LG NeON 2 Black“ modulius.

Lietuviškos saulės baterijos „Soli Tek Standart“

Šios baterijos yra trijų rūšių. Tai monokristaliniai 325 W galingumo juodi moduliai, 330 W galingumo moduliai su balta priekine plėvele ir polikristaliniai 280 W galingumo moduliai. Monokristaliniai moduliai pagaminti iš vieno silicio kristalo, kuris vėliau supjaustomas į plokštes. Polikristaliniai – iš daug išlydytų silicio kristalų. Efektyvesniais laikomi monokristaliniai, nes jų gamyboje pasitaiko mažiau defektų. „Saulės grąža“ klientams siūlo „Soli Tek Standart“ 325 W ir 330 W saulės baterijas. Joms suteikiama 20 metų 80 % efektyvumo garantija.

„Ja Solar Mono Half-cell 60“ saulės baterijos

Tai monokristalinės 340 W baterijos, pagamintos robotizuotoje gamykloje, naudojant efektyvias „Percium“ celes. Jų garantinis laikotarpis – 83 % efektyvumo 25 metams. Kuo saulės baterijos yra galingesnės, tuo mažesnį plotą jos užims ant namo stogo. Taigi, jeigu stogo plotis ribotas, geriau rinktis 340 W saulės baterijas.

„LG NeON 2 Black“ moduliai

Tai estetiškas ir prabangus sprendimas, kurio dėka stogas bus papuoštas visiškai juodomis saulės baterijomis, suteikiančiomis puikią išvaizdą visam namui. Šios baterijos net 3 % efektyvesnės už įprastas monokristalines, nes jos geriau sugeria saulės šilumą ir šviesą. Moduliams suteikiama 25 metų 89,9 % efektyvumo garantija.

Jeigu norite išsirinkti geriausiai jūsų namui ir jūsų poreikiams tinkamas saulės baterijas, konsultuokitės su ilgametę patirtį turinčiais „Saulės grąžos“ specialistais. Jie taip pat padės teisingai užpildyti paraišką dėl kompensacijos.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *