Reguliuojant elektros energijos, dujų ir šilumos kainas svarbiausi gyventojų interesai

pagal | 2010-01-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą ir naujuoju Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininku teikia Seimui tvirtinti Dianą Korsakaitę, šiuo metu einančią Ryšių reguliavimo tarnybos direktoriaus pavaduotojo pareigas.

Prezidentės D. Grybauskaitės nuomone, D. Korsakaitės darbo patirtis ryšių reguliavimo tarnyboje bus naudinga siekiant kokybinių komisijos darbo pokyčių.

Prezidentė pabrėžė, kad Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos profesionalumas reguliuojant natūralias monopolijas yra svarbus ir visiems šalies gyventojams, ir Lietuvos verslui. Valstybės vadovės teigimu, ypač jautrus gyventojams ir verslui yra elektros energijos, dujų ir šilumos kainų nustatymas.

Valstybės vadovė paragino Valstybės kainų ir energetikos kontrolės komisiją atidžiai bei kompetentingai atlikti pavestas reguliavimo funkcijas ir teikti siūlymus, kaip padaryti reguliavimą efektyvesnį ir užtikrinti kuo mažesnes ekonomiškai pagrįstas reguliuojamąsias kainas.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *