Kitą savaitę baigiasi nuotraukų pateikimas konkursui „Sportuojanti Lietuva. 2009”

pagal | 2010-01-09

Primename, kad į pabaigą eina nuotraukų pateikimo terminas konkursui „Sportuojanti Lietuva. 2009“. Nuotraukas elektroniniu paštu dar galite pateikti iki sausio 10 dienos (imtinai), nuotraukas paštu (įrašytas į CD) galite siųsti iki sausio 15 d. (imtinai).

Kaip ir pirmajame konkurse, pagrindinė sąlyga pateikiant nuotraukas – jose turi būti užfiksuota sportuojanti Lietuva, t. y. Lietuvos sporto įvykiai ir renginiai, Lietuvos sporto aktualijos, Lietuvos sportininkai, Lietuvos sporto žmonės ir pan. Konkursui galima pateikti tik 2009 m. darytas nuotraukas. Skelbiamos šešios temos (tą pačią nuotrauką galima pateikti tik vienai temai).
1. Didysis sportas (Lietuvos sportininkai ir treneriai treniruotėse, aukščiausio rango Lietuvos ir tarptautinėse varžybose, čempionatuose).
2. Kodas – oficialu (tai oficialūs Lietuvos sporto renginiai, apdovanojimai, vizitai, sporto bazių statybos ir t. t. – tai ne varžybos, bet svarbi Lietuvos sportino gyvenimo dalis).
3. Sportas visiems (mėgėjiško sporto atspindžiai).
4. Portretas (sportininkų, trenerių, sporto veikėjų, sporto mėgėjų charakteringi portretai).
5. Moteris sporte (kadangi statistiškai moterys sportuoja mažiau, o moterų sportas nėra toks populiarus kaip vyrų, šiose nuotraukose atskleiskite moteriško sporto žavesį).
6. Netikėtas kadras (įdomūs, linksmi ar skaudūs, netikėti ir kurioziški kadrai, kurių sporte, kaip ir apskritai gyvenime, – apstu).

Iš visų konkursui pateiktų nuotraukų bus renkama „Metų nuotrauka“, kurios autoriui atiteks 1000 Lt premija ir specialus prizas, atskirų temų nugalėtojams bus skirtos 500 Lt premijos. Geriausios nuotraukos bus sudėtos į albumą „Sportuojanti Lietuva. 2009“.

Reikalavimai: tik skaitmeninės nuotraukų bylos (failai), JPG formatas, ne mažiau kaip 300 pikselių, 72 dpi. Nuotraukos gali būti spalvotos, nespalvotos ar tonuotos. Kartu su nuotraukomis (atskirame lape) turi būti pateikta: nuotraukos pavadinimas, trumpas nuotraukos aprašymas, autoriaus vardas, pavardė ir kontaktiniai duomenys (telefonas, el. paštas, adresas, organizacija, kuriai atstovauja, ir pan.), kita svarbi informacija.

Nuotraukas pristatyti:
elektroniniu paštu fotokonkursas@kksd.lt ne vėliau kaip iki 2010 m. sausio 15 d. paštu (įrašytas į kompaktinį diską) adresu: Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Žemaitės g. 6, LT-03117 Vilnius (ant voko nurodant „Fotokonkursui „Sportuojanti Lietuva“) iki 2010 m. sausio 10 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *