Prieš Maiklo Boltono ir Kenny G koncertus – Vilniaus Siemens arenos atnaujinimas

pagal | 2011-06-15

Birželio 30 dieną į „Siemens“ arenoje vyksiantį meilės baladžių atlikėjo Maiklo Boltono ir populiariausio saksofonisto Kenny G koncertą susirinkę žiūrovai pirmieji įvertins arenos pokyčius: naująją garso kokybę bei rekonstruotą restoraną. Investicijos į „Siemens“ arenos atnaujinimus siekia 500 tūkst. litų.

„Mes visuomet siekiame užtikrinti pas mus rengiamų koncertų kokybę bei komfortą čia susirinkusiems žiūrovams, todėl pasinaudoję palankiu vasaros metu, kuomet vyksta kiek mažiau renginių, atlikome nemažas permainas arenos viduje. Jų dėka neabejotinai pagėrės akustika, kuri labai svarbi tiek po poros savaičių arenoje vyksiančiam dviejų muzikos grandų M. Boltono ir Kenny G koncertui, tiek renginiams ateityje“, – teigė „Siemens“ areną valdančios įmonių grupės „SEVEN Entertainment“ generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis.
Visos arenos 5-ojo aukšto sienos jau išklijuotos specialia akustine danga. Ši kilimo tipo medžiaga uždengė iki šiol virš šoninių tribūnų buvusį metalą. Akustinė danga nuo salės izoliavo ir arenos fasado langą. Tai padės sumažinti aidą, garso vibracijas bei ženkliai pagerins akustiką.
„Siemens“ arenos atnaujinimo metu iš esmės rekonstruojamas ir 5-ajame aukšte esantis restoranas – jo erdvė bus padalinta į keletą didelių ložių, kurias, esant poreikiui, bus galima sujungti. Pakeista viskas – nuo grindų dangos iki šviestuvų. Arenos klientai galės mėgautis ne tik išskirtine, jaukia ir stilinga aplinka, kokybiškais baldais, bet ir trimis naujai įrengtais barais. Restorano rekonstrukcijos metu pašalintas iki šiol jame buvęs ir trečdalį salės perimetro užėmęs stiklo bortas. Tai taip pat turės įtakos, siekiant užtikrinti nepriekaištingą garso kokybę arenoje.
Naująjį restorano įvaizdį kūrė architektė Romualda Dainelienė, kurios kurti interjerai puikuojasi populiariausių žurnalų puslapiuose bei TV laidose.
Planuojama, jog visi rekonstrukcijos darbai bus baigti prieš pat birželio 30 d. vyksiantį M. Boltono ir Kenny G koncertą.
„Su garsiausiose Europos ir JAV salėse koncertuojančiais atlikėjais atvyks ir pasaulinį pripažinimą pelnę garso meistrai, vadovaujami Gregg‘o Kozak‘o. Jie ypač atsakingai ir kruopščiai ruošiasi M. Boltono ir Kenny G koncertui Lietuvoje bei kelia aukštus reikalavimus arenai. Tad džiaugiamės, kad naująsias „Siemens“ arenos akustikos galimybes pirmieji išbandys vieni profesionaliausių garso specialistų. Be to, arenoje paklosime ir mūsų turimą kiliminę dangą, kuri pirmą kartą buvo panaudota Stingo koncerte ir puikiai pateisino lūkesčius“, – sako V. Šiugždinis.
Pirmą kartą Lietuvoje savo pasirodymą surengsiantys „Grammy“ laureatai klausytojus džiugins savo naujausiais kūriniais bei jau klasika tapusiais hitais. Koncerto metu be visiems puikiai pažįstamų melodijų, Kenny G pristatys naujausio savo albumo „Heart and Soul“ melodijas. Šis albumas jau dabar apibūdinamas kaip atlikėjo kūrybinio kelio kulminacija. Tuo tarpu unikalus Maiklo Boltono balsas skambės atlikėjui atliekant naujai suskambusius jo hitus iš birželio 21 d. pasirodysiančio duetų albumo „Gems“.
Kenny G ir Maiklo Boltono koncertą Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *