Velnio akmuo 2011: Festivalio išvakarėse – Lietuvos grupių koncertas

pagal | 2011-06-15

Muzikos festivalis „Velnio akmuo“, trečiąkart įvyksiantis šių metų liepos 15 – 17 dienomis, abu pirmuosius kartus sulaukė nemenko publikos srauto jau dieną prieš oficialią renginio pradžią. Todėl šiais metais patys nekantriausieji ir ištikimiausieji festivalio lankytojai ne tik galės anksčiau įsikurti renginio teritorijoje – jų taip pat laukia velniškai smagi ketvirtadienio programa, kuri bus puiki įžanga į sunkųjį savaitgalį.

Atvykstantiems liepos 14 dieną „Velnio akmens“ vartai atveriami 17:00 valandą. Tą dieną festivalio teritorijoje jau vyks prekyba maistu bei gėrimais, bus galima mėgautis beveik visais festivalio malonumais. Ketvirtadienio vakare festivalio lankytojams žadama staigmena – trijų naujų ir perspektyvių lietuviškų grupių „Stiffer“, „Life‘s Edge“ ir „Pekla“ koncertas, įvyksiantis mažojoje festivalio scenoje.

„Stiffer“ – dar labai jauna, vos pernai susibūrusi vilniečių grupė, grojanti Lietuvoje ne itin populiarų ir nedažną southern roko ir metalo mišinį. Per trumpą savo gyvavimą vaikinų penketukas jau spėjo nuskinti konkurso „Negaliu negroti“ laurus, o konkurse „Wacken Metal Battle Lietuva 2011“ nors ir nelaimėjo, sulaukė labai palankių komisijos vertinimų. Veržlumas, entuziazmas, jaunatviška energija, dinamiška ir įvairi muzika – viskas jaučiama „Stiffer“ pasirodymų metu.

Dar viena nesena lietuvaičių grupė iš Vilniaus – „Life‘s Edge“. 2008 metais susiformavęs kolektyvas grojo lėtą, melancholišką, lyrišką, tačiau jokiu būdu ne per saldų gotikinį doom metalą. Kaip ir „Stiffer“ ši grupė šiemet dalyvavo „Wacken Metal Battle Lietuva 2011“ konkurso antrankoje. Nors ir neiškovojo pergalės, „Life‘s Edge“ parodė, jog sugeba atlikti stiprią ir kokybišką muziką, kurioje puikiai dera melodija ir agresija.

Trečioji ir pati jauniausia ketvirtadienio grupė, ne mažesnė staigmena ir patiems organizatoriams – šiauliečiai „Pekla“. Šį muzikantų susibūrimą inicijuoja vienas iš Lietuvoje pripažintos black metalą grojusios grupės „Argharus“ narių. Gitarą meistriškai valdantis muzikantas po juodojo metalo mokyklos dabar išbando kur kas linksmesnį stilių ir su kolektyvu festivalyje „Velnio akmuo“ pademonstruos pašėlusį „metalizuotą“ rokenrolą.

Po koncerto ankstyviesiems festivalio lankytojams dar bus rodomas naktinis kinas, tad laikas belaukiant oficialios festivalio pradžios ir pilnos programos neprailgs.

Bilietus galima įsigyti festivalio svetainėje www.devilstone.net bei bilietų platinimo bendrovėje „Tiketa“. Bilieto kaina – 90 Lt visoms trims dienoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *