PER VANKUVERIO OLIMPINES ŽAIDYNES KONSULINĘ PAGALBĄ LIETUVOS PILIEČIAMS SUTEIKS AMBASADA KANADOJE

pagal | 2010-02-04

Lietuvos piliečiai, atvykę į Vankuverio olimpines žaidynes, nelaimės atveju arba prireikus skubios konsulinės pagalbos gali kreiptis į Lietuvos ambasadą Kanadoje.

Šiuo metu ambasada su Kanados užsienio reikalų ir tarptautinės prekybos departamentu, Vankuverio olimpinių žaidynių organizaciniu komitetu ir kitomis ES valstybėmis narėmis derina planus ir veiksmus skubios konsulinės pagalbos per olimpines žaidynes atveju.

Žiemos olimpiada vyks vasario 12-28 dienomis Kanados Vankuverio miesto apylinkėse. Ištikus nelaimei arba prireikus skubios konsulinės pagalbos, į olimpines žaidynes atvykę Lietuvos piliečiai gali kreiptis į Lietuvos ambasados Kanadoje patarėją Viliją Jatkonienę, tel. +16135675458, ext. 22, el. p. vilija.jatkoniene@lithuanianembassy.ca , arba į Lietuvos garbės konsulą Vankuveryje Christopherį Jurą, mob. tel. +16047862046, el. p. chrisjuras@telus.net .

Lietuvos olimpinė delegacija, kuriai vadovauja Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas ir olimpinė čempionė Vida Vencienė, vasario 1 dieną išvyko į Vankuverį.

Lietuvai olimpiadoje atstovaus šeši sportininkai: biatlonininkė Diana Rasimavičiūtė, kalnų slidininkas Vitalijus Rumiancevas, slidininkai Aleksejus Novoselkis, Mantas Strolia, Modestas Vaičiulis ir jau trečioje olimpiadoje dalyvaujanti Irina Terentejeva, kuriai buvo patikėta garbė žaidynių atidarymo iškilmėse nešti Lietuvos trispalvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *