Patarimai jūsų laukiančiai smagiai kelionei

pagal | 2019-08-06

lėktuvas

Dauguma žmonių nėra gimę būti užkietėjusiais keliautojais. Todėl norint keliauti efektyviai ir sklandžiai, reikia turėti pakankamai patirties bei žinių. Pradžioje visuomet yra susiduriama su daugybe klaidų, tačiau bėgant laikui kelionių metu padaromų klaidų mažėja ir kelionės tampa daug malonesnės bei sėkmingesnės. Kita vertus, šiandien gyvename dvidešimt pirmame amžiuje, o tai reiškia, kad visuomet turime puikiausias galimybes pasinaudoti kitų patyrusių keliautojų patarimais, kuriais yra dalinamasi internete. Todėl tam, kad keliauti jums taptų daug lengviau ir patogiau, Skrendam24.lt pateikia keletą naudingų ir praktiškų patarimų.

Įsigykite mažą kuprinę/tašę

Įsigykite kuprinę arba tašę, kurios talpa nebūtų didesnė nei 35-40 litrų. Tokiu atveju jūs priverstinai turėsite apriboti su savimi į keliones pasiimamų daiktų kiekį. Ir nors iš pirmo žvilgsnio jums gali atrodyti, kad nėra tikslinga save apriboti, turite suprasti, kad kuo mažiau daiktų su savimi pasiimsite, tuo lengviau jums bus keliauti. Jūsų kelionės metu daiktai turi tarnauti jums, o ne atvirkščiai.

Grynieji ir banko kortelės

Net jei vykstate į civilizuotą užsienio šalį, kurioje daugumoje vietų yra aptarnaujama banko kortelėmis, nemanykite, kad tai padaryti jums pavyks visur ir visada. Jei norite, kad kelionės metu jums netektų susidurti su dideliais nepatogumais, kuomet jūsų banko kortelės nebus priimamos ar nebus aptarnaujamos dėl tam tikrų techninių nesklandumų, būtinai su savimi turėkite ir grynųjų pinigų vietine valiuta.

Naudokitės žemėlapiais

Jei norite nepaklysti naujoje ir jums dar nepažintoje vietovėje, naudokitės žemėlapiu. Ir jums tikrai nėra būtina investuoti į fizinį žemėlapį. Jūs galite lygiai taip pat lengvai ir efektyviai į pagalbą pasitelkti savo išmanųjį telefoną, kuriame pasinaudotumėte „Google Maps“ programėle.

Nebijokite pasimesti

Žinoma, žemėlapiu naudotis visuomet yra naudinga ir verta, tačiau nesibaiminkite pasimesti. Net jei jums kils sunkumų vienoje ar kitoje situacijoje susiorientuojant kuriuo keliu turėtumėte vykti, eliminuokite savo baimes – net jei nukrypsite nuo pirminio kurso, jūs neabejotinai patirsite nemažai nuotykių ir pamatysite daug jums iki tol nepažintų vietų.

Kai keliaujate, su savimi turėkite tik būtiniausius daiktus

Kuomet apsistosite viešbutyje, kartu išsinuomokite ir seifą. Kaskart prieš išeidami iš savo viešbučio kambario, seife turėtumėte palikti pačius brangiausius daiktus, su savimi pasiimdami tik tai, kas yra būtiniausia. Jokiu būdu su savimi nesinešiokite visų savo pinigų ir – jei nėra būtinybės – nesinešiokite visų dokumentų (neretai jums gali pakakti ir savo dokumentų kopijų).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *