Kaip atrodo funkcionali svetainė?

pagal | 2019-07-25

baldaiDaugeliui lietuvių namai yra pati svarbiausia vieta žemėje, tad visiškai natūralu, kad daugelis visą gyvenimą taupo tik tam, kad galėtų gyventi tokiuose namuose apie kokius svajojo visą gyvenimą. Ir tikrai verta, kadangi namuose mes jaučiamės saugiausiai ir labiausiai esame savimi.

Tiesa, svetainė gali būti vadinama ta vieša erdve, kurioje renkasi ne tik šeimos nariai, tačiau yra priimami ir svečiai. Tai reiškia, kad projektuojant svetainės erdvę reikia nepamiršti suderinti funkcionalumo bei stiliaus. Baldita baldai – labai įvairūs ir komanda yra pasiruošusi susitvarkyti Jūsų svetainę taip, kad kiekvienas joje esantis akcentas būtų savoje vietoje ir tuo pačiu atrodytų tobulai.

Baldų gamybos įmonė rekomenduojame nusipiešti planą, kad paprasčiau pavyktų suprojektuoti – kas kur stovės. Kol vienų svetainės labai mažos, tad jose dažniausiai komponuojami tik keli pagrindiniai baldai ir daugelis mažų akcentų aplink juos, tuo tarpu kitos svetainės labai erdvios, o tokias įrengti yra ne ką lengviau. Daugelis galvoja, kad kuo daugiau erdvės – tuo daugiau jose vietose ir tuo pačių baldų projektavimas bus paprastesnis. Tačiau tai nėra tiesa, kadangi smulkmenų derinimas labai svarbus ir per didelis kiekis baldų gali atrodyti neskoningai.

Taip pat verta nuspręsti, kokio stiliaus svetainė bus kuriama. Šiuo metu retai kada atskiriama modernumas su klasika. Paprasčiausiai daugelis žmonių renkasi tarpinius variantus, kadangi jiems gražiausiai atrodo moderni klasika. Baldų gamybos įmonė yra pasiruošusi suteikti Jums tokias paslaugas, kokių labiausiai norite, tad ir baldai dažniausiai kuriami individualiai pagal kiekvieno pageidavimus.

Tuo pačiu visada verta nuspręsti – kokią pinigų sumą planuojate skirti. Tokiu atveju dažniausiai paieškos reikalauja mažiau laiko ir pavyksta greičiau įsirengti savo erdvę. Tiesiog pasakykite gamintojams – kokios yra Jūsų galimybės ir tuo pačiu poreikiai. O Baldita baldai pasistengs juos įsirengti tobulai taip kaip Jūs labiausiai norite.

Svarbiausia kad svetainės erdvė būtų gražiausia Jums. Tai reiškia, kad reikia mažiau dėmesio skirti kitų nuomonei. Juk tai – tik svečiai, o Jūs būsite namų gyventojas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *