Nuo ko priklauso LEGO kaina ir kaip sutaupyti perkant?

pagal | 2019-08-31

LEGO

 

Turbūt galima drąsiai sakyti, jog LEGO – vienas populiariausių žaidimų pasaulyje. Visai nesvarbu, kokio amžiaus vaikas auga šeimoje, lego kaladėlių konstruktoriai užkariauja daugelio vaikų širdis ir dažnas yra jomis žaidęs. Jeigu LEGO konstruktoriaus įsigyti ieškote pirmą kartą, pirmiausia, imsite galvoti apie tai, kokia turėtų būti LEGO kaina.

Nuo ko priklauso kaina?

apžvelgus populiariausius LEGO rinkinius, galima matyti, jog LEGO kainos svyruoja nuo 8 eurų ir gali siekti keliasdešimtis eurų. Dažnai manoma, kad kaina priklauso nuo detalių skaičiaus, tačiau tai ne visada yra tiesa. Iš tiesų didžiausią kainos dalį sudaro licencijos, kurios priklausomai nuo kolekcijos naujumo, yra brangesnės arba pigesnės. Todėl paprastai tariant, visada brangiau kainuoja neseniai rinkoje pasirodę rinkiniai nei jau klasika tapę konstruktoriai, išleisti prieš 10 ar daugiau metų.

Taip pat svarbu žinoti, jog LEGO kaina priklauso nuo ir medžiagų, kurios naudojamos gaminant konstruktorių. Pavyzdžiui, patiems mažiausiems skirti LEGO Duplo rinkiniai gali atrodyti brangūs, nors jie yra itin paprasti ir juose yra mažiau detalių, nors jos ir didelės. Tačiau jas gaminant naudojamos medžiagos, kurios užtikrina saugų žaidimą, kad būtų pasirūpinta pačiais mažiausiais. Todėl brangesnės medžiagos padidina gaminio kainą. Panašiai yra ir su vyriausiems vaikams skirtais LEGO Technic rinkiniais, kurių kaina yra didesnė dėl sudėtingų detalių ir atsirandančių papildomų elementų rinkiniuose.

Kaip įsigyti pigiau?

Tačiau tai nereiškia, jog norint įsigyti kokybišką ir Jūsų vaikui tikrai patinkantį rinkinį, reikės išleisti daug pinigų. LEGO kaina gali būti mažesnė, priklausomai nuo to, kada ir kur pirksite rinkinį. Pavyzdžiui, jeigu norite vaiką nustebinti jo gimimo dienos proga ar kitos jam svarbios šventės proga, iš anksto įvertinkite,. kokios yra kaladėlių kainos rinkoje. Palyginti pasiūlymus galite specialiai tam sukurtose interneto svetainėse.

Be to, LEGO, kaip ir daugelis kitų žaislų, yra ta prekė, kuriai dažnai taikomos įvairios akcijos. Nepirkite žaidimo paskubomis. Suplanuokite šį pirkinį iš anksto ir stebėkite pardavėjų pasiūlymus. Ypač, jeigu ieškote LEGO tokioms šventėms kaip Kalėdos. Dažniausiai pardavėjai artėjant didžiajam pirkinių sezonui, pasiūlo itin patrauklių nuolaidų.

Dar vienas variantas sutaupyti įsigyjant LEGO – pirkti konstruktorius iš privačių rankų. Tai itin kokybiškas žaidimas, todėl net ir padėvėtas LEGO atrodys nepriekaištingai ir tarnaus dar ilgus metus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *