Panevėžio kolegijos studentų atstovybės iniciatyva – BRAVO apdovanojimai 2012

pagal | 2012-02-01

Panevėžio kolegijos studentų atstovybės iniciatyva – BRAVO apdovanojimai – kviečia prisiminti svarbiausius metų įvykius ir įvertinti labiausiai pasižymėjusius Kolegijos bendruomenės narius. Praėjusiais metais atgijusią tradiciją sėkmingai tęsiame ir šiemet.

„Praėjusiais metais atgaivinome apdovanojimų tradiciją, šiemet siekiame renginio kokybės lygmenį kilstelėti dar truputį aukščiau ir pakviesti kaip įmanoma daugiau Kolegijos bendruomenės narių išreikšti savo nuomonę bei aktyviai dalyvauti renkant labiausiai nusipelniusius“ – sakė Panevėžio kolegijos studentų atstovybės prezidentas Donatas Šniutė.

Praėjusių metų apdovanojimai sukėlė daug diskusijų, kalbų ir, kaip mano organizatoriai, abejingų nepaliko. Apdovanojimų nominacijos tokios, kad pavyks prisiminti visus svarbiausius ir įsimintiniausius Kolegijos bendruomenės narius ir įvykius, kartu tikimasi, kad jos paskatins su šypsena pažiūrėti ne tik į kitus, bet ir save.
„Praėjusiais metais apdovanojimai galbūt sukėlė šiokią tokią priešpriešą tarp fakultetų, kadangi apdovanojimuose dominavo vieno fakulteto atstovai, tačiau tik patys dėstytojai ir studentai sprendžia, kas laimės kiekvienoje nominacijoje. Labai tikiuosi ir noriu, kad šie apdovanojimai primintų, jog Panevėžio kolegija – vieninga ir stipri bendruomenė, neatsižvelgiant į tai, kuriame fakultete, filiale studijuojame, dirbame“ – teigė D.Šniutė.
Šiemet organizatoriai kviečia rinkti laimėtojus tokiose nominacijose: „Metų frazė“, „Metų dėstytoja (-s)“, „Metų kirvis“, „Mokslo žmogus“, „Metų Kolegijos moteris“, „Metų Kolegijos vyras“, „Metų Kolegijos žmogus“, „Metų atradimas“, „Metų praradimas“, „Metų studentas“, „Metų pažiba“, „Metų siela“, „Metų moksliukas“, „Metų įvykis“, „Titaniko siela“.

Savo siūlymus nominacijoms galėsite teikti dvi savaites, t.y. nuo vasario 1 d. iki vasario 15 d., suskaičiavus daugiausiai kartų paminėtus nominantus, prasidės balsavimas, kiekvienos nominacijos nugalėtojas bus renkamas iš trijų kandidatų. Balsavimas vyks Panevėžio kolegijos studentų atstovybės tinklapyje www.pankosa.lt. Apdovanojimams yra numatyta ir originali vieta, tačiau organizatoriai kol kas nenori atskleisti visų renginio detalių.
„Šiemet netrūko labai skambių frazių studentų atstovybės atžvilgiu, kartais net ir su keiksmažodžiais, tad tiek „Metų frazės“, tiek ir kitos nemažiau įdomios bei originalios nominacijos, tikiu, nepaliks abejingų“ – šypsojosi PankoSA prezidentas Donatas Šniutė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *