Olimpinis kaimelis atidarytas, Lietuvos vėliava bus pakelta vasario 7 d.

pagal | 2010-02-06

Vasario 4 d. iškilmingai atidaryti abu Vankuverio žiemos žaidynių olimpiniai kaimeliai – Vistleryje ir Vankuveryje. Šioje ceremonijoje Vistleryje dalyvavo ir Lietvos olimpinės misijos vadovės Vida Vencienė ir Lina Vaisetaitė. Po atidarymo jau veikia pagrindinė valgykla, buitinio aptarnavimo patalpos, poliklinika ir t.t.

Sportininkų Vistlerio olimpiname kaimelyje dar mažai, nes šį savaitgalį vyks daugelio sporto šakų Pasaulio taurių etapai, kitos tarptautinės varžybos.

Lietuvos slidininkai į Vistlerį atvyks vasario 7 dieną, bet jie nespės į Lietuvos vėliavos pakėlimo ceremoniją. Mat pastaroji vyks 15 val. vietos laiku (Lietuvoje bus 1 val. nakties), o mūsų sportininkai atvyks vėliau… Šalies pagerbimo ir vėliavos pakėlimo iškilmėse vienu metu dalyvauja kelių šalių delegacijos, olimpinio kaimelio vadovai, svečiai. Nuskamba šalies himnas, pakeliama vėliava, misijos ir kaimelio vadovai pasikeičia suvenyrais ir pasako trumpas sveikinimo kalbas. Tradiciškai trumpą koncertėlį surengia vietos saviveiklininkai – dažniausiai vaikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *