Į lietuviškus SPA kvies kaimynus latvius

pagal | 2010-02-06

Vasario 5 – 7 dienomis Rygoje įvyks viena svarbiausių Baltijos šalyse organizuojamų tarptautinių turizmo mugių „BALTTOUR“. Lietuvą šioje parodoje pristatys Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos, Vilniaus turizmo informacijos centro, Trakų turizmo informacijos centro, Kauno miesto savivaldybės administracijos ir UAB „Tourex“ atstovai. Šioje parodoje bus akcentuojamos Lietuvoje teikiamos SPA paslaugos.

„Latvija yra viena iš prioritetinių Lietuvos turizmo rinkų, Lietuvos įvaizdis Latvijoje yra geras, rinka puikiai žinoma. Pagal atvykstamojo turizmo į Lietuvą apimtis Latvija yra viena lyderiaujančių. Latvius domina informacija apie Lietuvos kurortus, pajūrį, sanatorinio gydymo galimybes, nacionalinius ir regioninius parkus, didžiuosius ir mažesnius Lietuvos miestus, maršrutai po regionus, pramogos, renginiai“, – pasakojo Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pavaduotojas Juozas Raguckas.

Parodos metu Lietuvos atstovai įsikurs naujame stende, kviečiančiame pasinerti į SPA malonumų ir poilsio sūkurį. Parodos metu lankytojams bus dalinama informacinė medžiaga apie turizmo paslaugas ir produktus Lietuvoje. Pirmoji parodos diena bus skirta turizmo srities profesionalams, o likusias dienas parodoje lankysis visi norintys keliauti ar besidomintys kelionėmis.

Viena svarbiausių turizmo parodų Baltijos šalyse, didžiausia turizmo paroda Latvijoje „BALTTOUR“ rengiama jau 17-ąjį kartą. 2009 m. parodoje dalyvavo daugiau kaip 215 turizmo įmonių iš 30 pasaulio šalių. Parodą aplankė per 16 700 lankytojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *