Naujas VGTU Rektorius ir Studentų atstovybė

pagal | 2011-10-07

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Studentų atstovybėje (VGTU SA) jau kurį laiką jaučiamas pokyčių metas – baigiami paskutiniai kadencijos darbai, organizuojami debatai, fakultetų seniūnų konferencijos, ruošiama nauja prezidento komanda, kuri ambicingai bei savanoriškai atstovaus studentų interesams. Mažiau nei po mėnesio – spalio 27 dieną – organizacija rinks naują vadovą.

Į prezidento postą dokumentus pateikė du kandidatai: antro kurso Transporto inžinerijos ekonomikos ir vadybos anglų kalba studentas Dionis Martsinkevichus ir Verslo vadybos specialybės trečiakursė Margarita Vorobjova, kurie šiuo metu studentų atstovybės padaliniuose užima pirmininkų pareigas.

,,Organizacija turi nuolatos tobulėti ir žengti į priekį, užtikrinant savo tęstinumą ir nuolatinę kokybišką veiklą. Džiaugiuosi, kad rinkimuose dalyvauja patyrę VGTU SA studentų atstovai, lyderiai savo fakultetuose. Juk, perimant studentų savivaldos vairą, svarbu gebėti įkvėpti kitus teigiamiems pokyčiams ir veikti studentų labui.“ – sako kadenciją baigiantis VGTU SA prezidentas Vilius Morkūnas.

Pagal naujuosius atstovybės įstatus, VGTU SA prezidentą nuo šių metų rinks ne studentų atstovai, o visų akademinių grupių seniūnai ir doktorantų atstovai, organizuojant 9 atskiras fakultetų seniūnų konferencijas. Tuo tarpu rezultatai bus paskelbti Visuotinės konferencijos metu.

Pokyčiams, kuomet organizacijos pagrindu tampa yra doktorantas arba seniūnas, kuris neša savo akademinės grupės nuomonę ir formuoja svarbiausius sprendimus, buvo ruoštąsi sistemingai. Prieš rinkimų metą, rugsėjo pabaigoje, buvo surengta pirmoji universitete Seniūno diena, kuomet buvo stiprinamas visų studentų atstovavimomodelio funkcionavimas, kuriamas betarpiškas bendravimas su atstovybe, tobulinami atstovų asmeniniai įgūdžiai ir aiškinama studentų savivaldos valdymo struktūros pokyčiai.

Pagal organizacijos įstatus, prezidentas yra VGTU SA vadovas, atsakingas už organizacijos veiklą Taip pat vadovas be atskiro įgaliojimo atstovauja ir ex officio yra VGTU Rektorato, VGTU SA Valdybos, CB narys ir renkamas pusantrų metų kadencijai.

Susipažinti su VGTU Studentų atstovybės kandidatais į prezidento postą galima interneto svetainėje www.vgtusa.lt, skiltyje „Dokumentai“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *