Maisto produktai internetu – praktika, kuri yra naudinga ne tik karantino laikotarpiu

pagal | 2021-04-28

Prasidėjusi pasaulinė pandemiją apvertė kone kiekvieno žmogaus gyvenimą aukštyn kojomis. Net tokie savaime suprantami dalykai kaip eilinis apsipirkimas prekybos centre ėmė atrodyti kaip savotiškas likimo tampymo už ūsų. Juokas juokais, tačiau, ypač vyresnio amžiaus žmonės, kurį laiką bijojo net išeiti iš namų, o šiai jų minčiai pritarė ir sąmoningai mąstantis jaunimas. Kas turėjo galimybę, savo vyresnio amžiaus artimiesiems reguliariai palikdavo lauknešėlį su maisto produktais (pandemija lieka pandemija, tačiau valgyti vis vien reikia),  o kiti, negalintys to padaryti, suko galvą, kaip šią situaciją išspręsti. Dažnu atveju kone tikru išsigelbėjimu tapo maisto produktai internetu, kurie, atlikus užsakymą, pristatomi į nurodytą vietą.

Jei šia galimybe naudojotės ir anksčiau, tikriausiai pastebėjote, jog pandemija šią sritį šiek tie išbalansavo. Internetinės prekybos apimtys taip išaugo, jog norintys įsigyti maisto produktų laisvą laiką tiesiog turėdavo  „šaudyti“ bei apsišarvuoti kantrybe. Tačiau, kas žino, galbūt ši praktika ir apsaugojo jums brangius žmones nuo užkrato, kurį pasigauti „trinantis“ prekybos centruose su kitais tikrai labai lengva. Vadinasi, pandemija atskleidė tą internetinės prekybos privalumą, apie kurį iki tol net nebuvome susimąstę – saugumą.

Tačiau gyvenimas bėga ir, nori nenori, tenka išmokti gyventi greta viruso. Šiandien laisvą laiką maisto produktų ar kitų daiktų pristatymui gauti kur kas lengviau. Žmonės vėl pasidalino į savotiškas skirtingas barikadas: vieni grįžo į prekybos centrus, kiti liko prie internetinio apsipirkimo galimybės. Juk tai – variantas, pasižymintis visa eile privalumų. Vienas akivaizdžiausių – laiko taupymas. Nereikia niekur važiuoti, nieko derinti ar planuoti: tiesiog, turėdamas laiko, prisėdi prie kompiuterio ir užsisakai tai, ko tau reikia. Apsiperkant internetu gerokai sumažėja ir išlaidavimo neplanuotiems pirkiniams tikimybė. Kai prie akių nešmėžuoja įvairios pagundos, tiesiog mažiau progų šioms pasiduoti.

Kaip žinia, internetas panaikina fizines ribas. Jei įprastai žmogus apsiperka viename ar, išimtinais atvejais, dviejuose prekybos centruose, tai, naudodamasis internetu, gali aplankyti kelias skirtingas parduotuves. Rekomenduojame „neužsisėdėti“ vien pas didžiuosius šios rinkos žaidėjus. Aplankykite ir „mažylius“, pavyzdžiui,  Eastanbul.lt: nustebsite, koks gausus bei įdomus asortimentas jūsų laukia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *