E mokymai ir jų suteikia nauda darbovietėse

pagal | 2024-05-19

Pastebima, kad įvairūs nuotoliniai mokymai, kitaip dar vadinami e mokymais, vis dažniau pasirenkami įvairiose darbovietėse. Taip, fizinis kontaktas visada išliks svarbiu, bet kartais dėl laiko stokos daug naudingiau pereiti į virtualią erdvę. E mokymai suteikia daug privalumų, yra struktūrizuoti, pritaikomi prie kiekvienos bendrovės poreikių. Jie padeda tobulėti ne tik pavieniams darbuotojams, bet ir didelėms jų grupėms, be to dar leidžia sutaupyti nemažai pinigų.

Kokius privalumus darbo vietose suteikia e mokymai?

·         Lankstumas ir prieinamumas. E mokymai suteikia galimybę pasirinkti įvairius grafikus pagal konkrečios įmonės poreikius. Darbuotojai gali mokytis bet kada ir iš bet kurios jiems patogios vietos. Galima mokytis ramiai, savu tempu, peržiūrėti reikiamą medžiagą tiek kartų, kiek tik prireiks. Tai padeda geriau įsisavinti bet kokią svarbią informaciją.

·         Ekonomiškumas. Nuotoliniai mokymai prieinami tiek darbo vietoje, tiek ir už jos ribų, todėl sumažina patiriamas išlaidas, kurių prireiktų organizuojant mokymus fizinėje vietoje. Nebelieka kelionės, konferencijų salės nuomos, maitinimo ir kitų išlaidų.

·         Sklandi mokymosi patirtis. Nuotoliniai mokymai užtikrina nuoseklumą. Pasirinkus fizinius mokymus, jų medžiaga ar metodika gali būti nenuosekli arba per greitai išaiškinama, todėl lieka spragų. Juk kiekvienas darbuotojas yra asmenybė ir geba mokytis savo individualiu ritmu.

·         Didesnis darbuotojų įsitraukimas ir motyvacija. Darbuotojai, kurie jaučiasi įvertinti ir yra gerai apmokyti visada linkę pasilikti dirbti toje įmonėje, kuri investuoja į jų kvalifikacijos kėlimą.

·         Laiko taupymas. Virtuali mokymosi medžiaga taupo laiką, nes yra įdiegiama ir prieinama iš karto. Nepamirškime ir naudos gamtai (nėra popieriaus lapų). Laikas taupomas ir todėl, nes nereikia niekur toli keliauti.

·         Našumas ir produktyvumas. E mokymai užtikrina, kad darbuotojai savo kasdieniame darbe galėtų tinkamai panaudoti išmoktas žinias ir greitai prisitaikyti prie įvairių rinkos pokyčių.

·         Moderni įmonės kultūra. Virtualūs mokymai žengia koja kojon su moderniu pasauliu. Suteikdami darbuotojams tokius mokymus, įrodysite, kad esate šiuolaikiškas darbdavys, nebijantis atrasti naujus mąstymo ir tyrinėjimo būdus.

·         Pasaulinis bendradarbiavimas ir naujos patirtys. Nuotoliniai mokymai neapsiriboja tik viena šalimi – jie vykdomi tarptautiniu mastu. Tai leidžia praplėsti verslo akiratį ir suburti bendraminčių ar naujų verslo partnerių ratą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *