Žymų Archyvai: lietuva rusija

Rusijos Prezidentas D.Medvedevas pasisako už glaudesnius santykius su Lietuva

Rusijos Federacijos Prezidentas Dmitrijus Medvedevas pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę su artėjančiu Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20 – mečiu ir pakvietė dvišalio vizito į Rusiją Prezidentei patogiu laiku. „Esu dėkingas už kvietimą į šventines Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo 20 – mečio iškilmes Vilniuje. Norėčiau pasveikinti su jubiliejumi ir palinkėti Jums ir visiems Lietuvos gyventojams visokeriopos… Skaityti toliau »

Lietuvos kiaulių augintojams svarbūs prekybiniai ryšiai su Rusija

Praeitą savaitę vykusiame Lietuvos kiaulių augintojų asociacijos ataskaitiniame susirinkime (Taujėnai, Ukmergės r.) dalyvavęs Žemės ūkio ministerijos Bendrosios rinkos organizavimo departamento direktorius Rimantas Krasuckis susirinkusiuosius užtikrino, kad Ministerijos vadovybė intensyviai dirba dėl padidintų importo muitų gyvoms kiaulėms į trečiąsias šalis atšaukimo arba kompensavimo priemonių. Ataskaitiniame susirinkime išsirinktas naujas asociacijos prezidentas, aptarti nuveikti darbai.

Dialogas su Rusija vyksta

Rusijos Federacijos Žemės ūkio ir maisto ministerijos Veterinarijos departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas prof. Nikolajus Vlasovas oficialiai informavo, kad Rusijos Federacija keičia laboratorinių tyrimų reikalavimus importuojamai gyvūninei produkcijai. Pagal naująją tvarką bus toleruojami pieno produktai, kuriuose antibiotikų yra iki 10 mg/kg.