Greitos siuntos po visą pasaulį

pagal | 2021-04-22

Vos tik prireikia išsiųsti siuntą ar laišką, kuris turėtų būti pristatytas tiesiai prie durų slenksčio – ir ypač, jei yra reikalingos greitos siuntos – pirmiausia pagalvojame apie kurjerių teikiamas paslaugas. Šiandien žinome, kad galime kreiptis į patikimus ir patyrusius kurjerius, tokius kaip DHL, DPD, FEDEX, TNT, UPS ir daugelį kitų, galinčių mums pasiūlyti greitą, saugų ir ekonomišką siuntų pristatymą į bet kurią pasaulio šalį. Todėl nepaisant to, ar veikiame kaip juridinis asmuo ir vykdome komercinę veiklą, ar siuntą norime išsiųsti kaip fizinis asmuo, galime lengvai pasitelkti kurjerių paslaugas.

Kurjerių paslaugos šiomis dienomis yra prieinamos 24/7, o tai tampa labai dideliu privalumu kiekvienam verslui, kadangi tokiu atveju žinoma, jog kurjeriai dirba visą parą (t.y. ne tik standartinėmis darbo valandomis). Tai padeda užtikrinti, kad siuntos būtų pristatytos laiku ir verslas galėtų įsitekti į savo numatytus terminus.

Net jei siunta turi būti pristatyta jau kitą dieną, galima pasirinkti „Express“ siuntų pristatymo paslaugą, kuomet Europoje tokiu atveju siunta adresatą paprastai pasiekia jau kitą darbo dieną. Tuo tarpu, jei nėra pernelyg didelės skubos, galima rinktis ir „Economy“ siuntų pristatymo būdą, kai siunta nurodytu adresu atvyksta per keletą darbo dienų.

Siekiant užtikrinti, kad siuntos būtų pristatomos ne tik saugiai, tačiau ir laiku, šiuolaikinėje rinkoje veikiantys kurjeriai savo klientams siūlo ir siuntų sekimo paslaugą, kuri yra visiškai nemokama. Siuntų sekimo funkcija galima naudotis bet kuriuo metu. Tam tereikia turėti interneto ryšį ir savo siuntos numerį. Tuomet galima visuomet žinoti, kurioje vietoje yra siunta ir kada būtų galima tikėtis jos sulaukti nurodytu adresu.

Kadangi kurjerių paslaugas siūlo ne viena kompanija, šiandien galima pasinaudoti ir palyginimo platformomis, kurios atrenka optimaliausius pasiūlymus, pasižyminčius tiek geriausia kaina, tiek ir greičiausiu siuntos pristatymo terminu. Todėl vietoje to, kad būtų pasirenkamas pirmas po ranka pasitaikęs kurjeris, galima atlikti greitą kurjerių palyginimą ir pasirinkti geriausią pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *