Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės

pagal | 2010-04-28

Atsižvelgus į visuomenės teigiamai vertinamą 2008 m. pradėtą projektą ,,Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės“, 2010 m. nutarta jį tęsti toliau. Lietuvos asociacijai ,,Sportas visiems“ patvirtinus III Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių nuostatus ir juos suderinus su Kūno kultūros ir sporto departamentu, balandžio mėnesį prasidėjo pirmasis žaidynių etapas, vykdomas savivaldybių padalinių ar sporto centrų. Žaidynėmis siekiama, kad šalies gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų, o vienas uždavinių – gerinti bendruomenės narių tarpusavio supratimą, toleranciją, bendravimą per sportą. Suprantama, kad šis renginys – mėgėjiško sporto šventė, todėl profesionalūs sportininkai jose dalyvauti neturės teisės, o visų dalyvių amžius – 20 metų ir vyresni asmenys.

Anksčiau vykusiose kiekvienose žaidynėse dalyvavo apie 27 tūkst. Lietuvos gyventojų iš daugiau nei 500 seniūnijų. Tikimasi, kad ir šiais metais bus sulaukta panašaus dalyvių skaičiaus, o mėgėjiško sporto entuziastai turės progą užmegzti glaudesnius bendruomeninius sporto ryšius.

Pageidaujantys dalyvauti žaidynėse asmenys turi kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūniją arba sporto skyrių/centrą savivaldybėje.

KKSD

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *