Papildomas mini paskolų portfelis Lietuvos vartotojams

pagal | 2010-04-26

Suomiško kapitalo įmonė „Ferratum”, viena pirmųjų Lietuvoje ir pirmoji pasaulyje pradėjusi teikti greitąsias mini paskolas privatiems asmenims internetu ir SMS žinutėmis, per ateinančius dvylika mėnesių Lietuvos vartotojams planuoja skirti dešimt milijonų litų greitosiomis mini paskolomis. „Ferratum” šiandien yra viena seniausių ir labiausiai patyrusių nebankinio sektoriaus kreditų kompanijų ne tik Baltijos šalyse, bet ir pasaulyje.

„Ferratum“ yra seniausia ir plačiausią tinklą Europos Sąjungoje turinti mini kreditų kompanija, veikianti Lietuvoje. Jos padaliniai šiuo metu veikia trylikoje šalių: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Čekijos Respublikoje, Nyderlanduose, Slovėnijoje, Ispanijoje, Slovakijoje ir Bulgarijoje. Šiose rinkose „Ferratum“ turi daugiau nei 500 000 klientų. Vien Lietuvoje nuo savo veiklos pradžios kompanija įvertino daugiau nei 50 000 paraiškų mini kreditams gauti.
„Galime teigti, kad sukūrėme skolinimo SMS žinutėmis verslą. Siekdami užtikrinti ilgalaikio verslo perspektyvas, remiamės atsakingu skolinimu. Jei asmuo negrąžino skolos, atsisakome vėl suteikti mini kreditą. Rinkdamasis kreditorių greitai mini paskolai gauti, klientas turi suprasti, kad žemesnė kaina ne visada reiškia geriausią pasiūlymą. Šiame sektoriuje, kai mini paskola suteikiama be užstato, saugumas yra labai svarbus faktorius, ypač paskolos gavėjui. Dėl to visa mūsų mini paskolų suteikimo procedūra, nuo paraiškų vertinimo iki pinigų išdavimo, atitinka visus europietiškus principus“, – sako „Ferratum Group” regiono direktorė Sari Kauppi.

Pasiteisino įmonės atsakingas požiūris į paraiškų vertinimą – kompanija turi itin aukštą klientų lojalumo rodiklį: 41 proc. UAB „Ferratum“ klientų pakartotinai kreipėsi dėl mini kredito mažiausiai 3 ir daugiau kartų, o 22 proc. – net daugiau nei 5 kartus.

„Ferratum“ veikia Skandinavijos ir Baltijos rinkose jau ilgą laiką, tačiau mūsų kompanija niekada nedalyvavo „kreditavimo lenktynėse“. Mūsų tikslas yra padėti dirbančiam žmogui, paskolinant jam pinigų iki kito atlyginimo“, – aiškina UAB „Ferratum“ generalinis direktorius Vilmantas Midvikis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *