Lietuvos parolimpinio komiteto 20-metis

pagal | 2010-01-26

Sausio 26 d. SEB teniso arenoje iškilmingai buvo paminėtas Lietuvos parolimpinio komiteto 20-metis. Parolimpiečius ir komiteto vadovus pasveikino Seimo pirmininkė Irena Degutienė, Socialinių reikalų ir darbo ministras Donatas Jankauskas, KKSD laikinasis vadovas Ritas Vaiginas. LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas ir generalinis sekretorius Vyatutas Zubernis Parolimpinio komiteto prezidentui Vytautui Kvietkauskui įteikė LTOK atminimo dovaną.

Sveikinimus jubiliejaus proga atsiuntė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Vyriausybės vadovas Andrius Kubilius, Tarptautinio ir Europos parolimpinių komitetų prezidentai.

Renginio dalyviams savo meistriškumą pademonstravo Lietuvos neįgaliųjų teniso klubo nariai, krepšinį su vežimėliais žaidė Kauno rekreacijos ir Vilniaus „Draugystės” klubų sportininkai, gausių plojimų susilaukė neįgaliųjų sportinis šokis…

Aukščiausiu Lietuvos parolimpinio komiteto apdovanojimu – Garbės ženklu – buvo apdovanoti pirmoji Lietuvos parolimpinė čempionė Aldona Grigaliūnienė ir Lietuvos kurčiųjų komiteto prezidentas Aleksas Jasiūnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *