Delsimą iškelti Lukiškių tardymo izoliatorių ir ligoninę Prezidentė vadina netoleruotinu

pagal | 2010-01-25

„Netoleruotina situacija, kai jau kelioliką metų tik svarstoma apie galimą Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo ir Laisvės atėmimo vietų ligoninės iškeldinimą, tačiau nesiimama konkrečių ir realių darbų”, – įsitikinusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Rytoj, sausio 26 dieną 11 valandą, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankysis Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime ir Laisvės atėmimo vietų ligoninėje. Šalies vadovė aiškinsis priežastis ir aplinkybes, kodėl iki šiol Kalėjimų departamentas ir Teisingumo ministerija nėra priėmę aiškaus sprendimo, kaip, kur ir kada bus iškeltas tardymo izoliatorius ir Laisvės atėmimo vietų ligoninė. Be to, valstybės vadovė domėsis suimtųjų ir nuteistųjų įkalinimo sąlygomis.

Kartu su Prezidedente D. Grybauskaite į Lukiškių tardymo izoliatorių-kalėjimą ir Laisvės vietų ligoninę vyks Nuteistųjų iki gyvos galvos ir kalinčių Lukiškių kalėjime kapelionas, kunigas Arūnas Peškaitis.

Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime ir Laisvės atėmimo vietų ligoninėje taip pat lankysis ir diskusijose dalyvaus teisingumo ministras Remigijus Šimašius, Teisingumo ministerijos Baudžiamosios justicijos departamento direktorė Simona Mesonienė, Kalėjimų departamento direktorius Saulius Vitkūnas ir Kalėjimų departamento direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Širvaitis, Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo direktorius Arvydas Ižička, Laisvės atėmimo vietų ligoninės direktorius Gediminas Berūkštis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *