Krovinių gabenimas keltu į Karlskruną (Karlskroną)

pagal | 2020-08-30

krovininis laivas 

Švediją ir Lietuvą jau nuo seno sieja glaudūs bendradarbiavimo ryšiai. 2019 metais Švedija pagal eksportą ir importą sudarytame šalių bendradarbiavimo sąraše užėmė 7 vietą. Be abejo, visus partnerystės ryšius tarp šalių sieja krovinių gabenimas. Vienas populiariausių ir strategiškai patogių Švedijos miestų yra Karlskruna. Ketinate užmegzti verslo ryšius su Švedija ir jus domina krovinių gabenimas į šį miestą? Ši informacija jums!

Nors pasiekti Švediją įmanoma ir aplinkiniais sausumos keliais, tačiau šis būdas pasirenkamas retai dėl žymiai didesnio gabenimo kelio ir trukmės. Kadangi Lietuvą ir Švediją skiria vandenynas, greitesnis, patogesnis ir dažniausiai pasirenkamas gabenimas jūros keliais, t.y. keltais.

  • Kokia krovinio gabenimo iš Lietuvos į Karlskruną trukmė?

Krovinio gabenimo trukmė priklauso nuo įmonės, koordinuojančios krovinio gabenimą. Tad labai svarbu pasirinkti turinčią patirties, patikimą ir profesionalią logistikos įmonę. Dažniausiai kelto kelionė iš Lietuvos į Švediją trunka apie 12 valandų. Tad jei užregistruojate krovinį iš anksto, pateikiate visus reikalingus dokumentus, o įmonė, koordinuojanti krovinio gabenimą dirba sklandžiai, krovinys paros bėgyje pasiekia Švediją.

  • Kokia krovinio gabenimo į Karlskruną kaina?

Kaip ir gabenant krovinius į bet kurią kitą šalį, gabenimo kaina priklauso nuo keletos rodiklių. Pirmiausia, kainą įtakoja krovinio gabaritai ir krovinio specifika. Standartinių krovinių, kuriems nereikalingos jokios specifinės sąlygos, gabenimo kaina bus mažesnė. Tuo tarpu gabenant temperatūrinius krovinius, kuriems reikalingas atitinkamos temperatūros palaikymas arba negabaritinius krovinius, teks mokėti daugiau.

  • Kaip pasirinkti įmonę krovinio gabenimui į Karlskruną?

Orientuokitės į tas įmonės, kurios turi patirties gabenant krovinius į Švediją. Tokios įmonės darbuotojai žinos visus niuansus, patars ir pasiūlys geriausius sprendimus kaip greitai nugabenti krovinį į Karlskruną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *