Kanalinio polikarbonato plokštės – šiltnamiui ir terasai

pagal | 2023-03-16

Polikarbonato plokštės panaudojimo galimybės yra labai plačios. Ne veltui šiuo metu tai yra vienas mėgstamiausių lietuvių pasirinkimų tuomet, kai yra statomi šiltnamiai arba terasos. Verta akcentuoti, kad polikarbonato plokštė yra viena pigiausių opcijų. Pavyzdžiui, lyginant su stiklu, kuris šiuo atveju kainuoja kur kas brangiau, tačiau kokybės prasme – skirtumas yra gana mažas.

Kur pirkti geros kokybės plokštes?

Jeigu šiuo metu ieškote polikarbonatinės plokštės, galima pamatyti, kad internete pasiūla yra tokia plati, kad tik atidžiai palyginus prekybos vietas pavyks rasti jums tinkamą variantą. Pati svarbiausia sąlyga yra pirkti iš tų, kurie teikia plokštes legaliai, pavyzdžiui, e-heliopolis.lt. Tai yra tarsi garantija, kad įsigysite gerą kokybę. O gavus ne visai tai, ko reikia arba kas buvo žadėta – bus galima atgauti sumokėtus pinigus. Tik pasikartosime, kad būtinai reikia tartis su tais, kurie siūlo sertifikuotus gaminius legaliai. Būtinai domėkitės detaliau pačiam prekybos vieta ir žinokite – ką perkate, iš kur ir kokiomis sąlygomis.

Džiugina kainos

Kaip jau minėjome, polikarbonatiniai gaminiai labai mėgstami dėl to, kad jų kainos yra gana mažos. Tai atveria galimybes kiekvienam turėti tikrai geros kokybės šiltnamį (lyginant su stikliniu) ir tuo pačiu būti ramiu dėl terasos stogo arba sienų, kurios sezono metu bus maksimaliai apsaugančios. Kainos yra įvairios ir dažniausiai varijuoja priklausomai nuo to – kokio storumo plokštė bus pasirinkta. Žinoma, storesnė reiškia ir daugiau patvarumo, tačiau tikrai nereikia galvoti, kad vos poros mm yra blogas pasirinkimas. Ne, tik dažniausiai priklausomai nuo to – kur konkrečiai plokštė bus montuojama ir ar ji turės alaikyti konkrečias apkrovas, galbūt – kokie aplinkos dirgikliai darys didžiausią įtaką.

Techniniai plokštės parametrai

Renkantis jas geriausia visada yra tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks ir labiausiai tinkamus variantus. Kaip jau minėjome, pirmiausia daugeliui yra svarbus storumas. Taip pat verta daugiau dėmesio skirti papildomos plokščių savybėms, kurios gali būti su apsauga nuo UV ir panašiai. Taip pat svarbu pamatuoti – kokio ploto Jums reikia ir domėtis gamintojais, kurie dažniausiai aptariami internete.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *