Pleiskanojantys plaukai? 3 profesionalų patarimai, kurie išgelbės nuo pleiskanų

pagal | 2023-04-30
nuo pleiskanu

Pleiskanos yra dažna galvos odos būklė, kuri kenkia plaukų estetikai ir kelia nuolatinį diskomfortą. Veiksmingiausias pleiskanų gydymo ir kontrolės būdas yra šampūnas nuo pleiskanų ir galvos odos priežiūros priemonės. Norėdami gauti geriausius rezultatus, vadovaukitės šiais patyrusių kirpėjų patarimais.

Patarimas nr.1: Reguliariai plaukite galvą.

Dažnai manoma, kad plaukų plovimas turėtų būti kuo retesnis, siekiant atkurti natūralią odos ir plaukų pusiausvyrą, tačiau nereikia perlenkti lazdos. Jeigu Jūsų plaukai pleiskanoja, per retas jų plovimas gali padidinti problemą. Kaip taisyklė, kuo daugiau riebalų plaukuose, tuo daugiau pleiskanų. Aliejai ir negyvos odos ląstelės toliau kaupiasi galvos odoje dėl reto plaukų plovimo.

Žmonės, linkę į pleiskanojimą ar odos šerpetojimą (dermatitą), turėtų reguliariai plauti plaukus bent kelis kartus per savaitę, kad sumažintų pleiskanų susidarymą. Padės, jeigu plovimo metu bus naudojamos priemonės nuo pleiskanų.

Jas galite įsigyti grožio salone: prekės kirpėjams paprastai būna efektyvesnės nei prekybos centre įsigyti produktai.

Patarimas nr.2: Pasistenkite nušveisti galvos odą

Panašiai kaip šveičiant kūno ar veido odą, galvos odos šveitimas švelniai pašalina viršutinį sausos odos sluoksnį. Galvos odos šveitikliai itin gerai pašalina negyvą odą, jeigu jų sudėtyje yra nedidelis salicilo rūgšties kiekis. Ši rūgštis labai padeda suardyti negyvas odos ląsteles, kurios kaupiasi ant galvos ir sukelia pleiskanojimą.

Geriausia naudoti šveičiamąjį plaukų šveitiklį ant drėgnų, šampūnu išplautų plaukų du kartus per savaitę. Prieš naudojant, būtinai perskaitykite instrukcijas, kad paliktumėte jį ant plaukų reikiamą laiką. Siekiant įsigyti kokybišką produktą, rekomenduojamos prekės kirpėjams: tai profesionalūs šveitikliai ir kiti komponentai kovojant su pleiskanomis!

Patarimas nr.3: Naudokite profesionalų plaukų šampūną

Ekspertai mano, kad specializuotas šampūnas nuo pleiskanų yra veiksmingiausias ir greičiausias pleiskanų gydymo būdas. Juos galima įsigyti pagal gydytojo receptą arba be jo. Daugelis profesionalių šampūnų nuo pleiskanų sudėtyje turi cinko ir kitų natūralių ingredientų: tai gali sumažinti pleiskanojimą ir gerinti galvos odos būklę.

Šie šampūnai ir kitos profesionalios prekės kirpėjams pagerins Jūsų plaukų būklę, padės kovoti su pleiskanomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *