Vestuviniai žiedai: kaip pasirinkti ir kiek sumokėti?

pagal | 2023-02-21

Nesvarbu, ar planuojamos didelės, ar mažos vestuvės, jos neįsivaizduojamos be žiedų, kurie simbolizuoja jaunavedžių amžinos meilės pažadą. Žiedų apsikeitimo ceremonija yra labai svarbi ir vainikuoja dviejų mylinčių žmonių pasižadėjimą vienas kitam. Todėl vestuviniai žiedai yra labai svarbus šventės akcentas. Jų ieškoti reikėtų gerokai iki šventės. Tačiau kaip pasirinkti tinkamai?

Vestuvinių žiedų paieškai reikėtų skirti pakankamai laiko ir į tai pažiūrėti atsakingai. Pirmiausia todėl, jog žiedus nešiosite itin ilgai. Įprastai vestuviniai žiedai nešiojami kasdien visą gyvenimą. Tačiau kartais poros po kurio laiko juos atnaujina arba užsisako naujus. Todėl labai svarbi, kad vestuviniai žiedai būtų ne tik gražūs, bet ir kokybiški bei derantys prie įvairios aprangos ir stiliaus.

Nuo ko priklauso kaina?

Jaunavedžiai, planuojantys šventę, pirmiausia planuoja jos biudžetą. IR ne visuomet aišku, kokią jo dalį skirti žiedams. Vestuvinių žiedų kainos gali būti labai įvairios ir jos priklauso nuo daugybės kriterijų. Dažniausiai vestuvėms užsakomi juvelyriniai dirbiniai iš aukso. Jeigu žiedai yra jau pagaminti, jie gali kainuoti pigiau nei tie, kurie užsakomi pagaminti individualiai. Dar brangiau kainuoja išskirtiniai žiedai, kuriuos kuria dizaineriai. Tačiau toks pasirinkimas, kai užsakomi vienetiniai žiedai vestuvėms, pastaruoju metu yra vis populiaresni.

Kaina taip pat priklauso nuo aukso kiekio, kuris naudojamas žiedo gamyboje. Kuo žiedas sunkesnis, tuo jis brangiau kainuos. Žinoma, kad labai svarbu ir taip, kaip žiedas papuoštas, Pavyzdžiui, šiandien vis dažniau ne tik moterys, bet ir vyrai renkasi vestuvinius žiedus su brangakmeniais. Tokie žiedai kainuoja brangiau nei klasikiniai žiedai be papildomų papuošimų.

Kokius žiedus rinktis?

Galutinė žiedų kaina priklauso nuo to, kokius žiedus ir kur užsakysite. Tačiau prieš renkantis, verta pasidomėti, kokios yra pastarųjų metų tendencijos. Pavyzdžiui, dabar labai populiarūs išskirtiniai vestuviniai žiedai. Todėl labai daug porų ieško vienetinių dirbinių arba modernių vestuvinių žiedų. Tokių papuošalų pasirinkimas labai platus.

Tačiau klasikos taip pat nereikėtų pamiršti, Jeigu manote, kad vestuvinis žiedas neturi išsiskirti, neturi tapti aprangos ar stiliaus akcentu, rinkitės klasikinius apvalius arba plokščius žiedus, kurie visuomet atrodo nepriekaištingai ir visuomet yra madingi. Tokių žiedų rasite profesionaliuose juvelyrikos salonuose, kurie turi platų vestuvinių žiedų pasirinkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *