Kaip pirkti papuošalus su brangakmeniais?

pagal | 2019-10-31

=iedas

Perkant papuošalus su brangakmeniais reikia atkreipti dėmesį į du dalykus: iš kur brangakmenis yra perkamas ir į deimanto sertifikatą. Deimanto sertifikatas nurodo visus svarbiausius brangakmienio parametrus- akmens dydį, svorį, švarumą, spalvą ir jo apdirbimą. Sertifikatą, tiksliai atitinkantį  tą brangakmienį galima gauti tik iš patikimų rankų. Žiedelis.lt. Tai reiškia, kad reikia pirkti iš pardavėjo, kuris puikiai išmano šią sritį ir už savo parduodamą prekę neša atsakomybę. Perkant brangakmienį, svarbiausia, kad akmuo nebūtų gydytas lazeriniu būdu arba pildytas silikonu, iš esmės, kad prie jo nebūtų prisilietusi žmogaus ranka, gerinant deimanto kokybę.

Ar įmanoma įsigyti netikrą deimantą?

Gyvenime pasitaiko visko. Sintetiniai deimantai išauginti laboratorijoje gali būti sumaišomi su tikrais deimantais ir sintetiniai akmenys išoriškai gali atrodyti kaip tikri deimantai, tačiau juos būtina patikrinti. Atpažinti ar deimantas tikras galima laboratorijoje, kurioje yra specialūs aparatai.

Kaip atskirti spalvotus akmenis nuo padirbtų?

Svarbiausias parametras spalvotiems akmenims- spalva ir išpjovimo kokybė. Pavyzdžiui,  mėlynasis safyras geriausias tas, kuriuo mėlynumas panašiausias į rugiagėlės. Rubinas kokybiškiausias tas, kuriuo spalva panašiausia į avietės. Smaragdas- ryški, gili žalia spalva. Vertingų spalvotų brangakmenių spalva turi būti sodri, nebalzgana. Blizgantis akmuo bus vertingesnis už vos žėrintį ar visai matinį. Kuo akmuo švaresnis, tuo jis vertingesnis. Jeigu rubine matote mažus juodus taškelius, žinokite, kad akmuo tikras.

Papuošalai visam gyvenimui

Perlai ausyse- amžina klasika, kaip ir deimantai. Tai vertinga investicija. Nebūtina rinktis baltus ir apvalius perlus gali būti juodi, žali ar rožiniai. Nedidelis pakabukas prie pat kaklo duobutės, tinkamas nešioti kiekvieną dieną. Tai gali būti nedidelis brangakmienis, užvertas ant smulkios grandinėles. Kuklūs auskarai su deimantais arba apgaubti blizgaus matinio metalo tinka moterims, mėgstančioms modernesnį stilių. Apyrankė-  dabar madingas minimalistinio stiliaus grandinėlių  junginys, masyvesnės apyrankės labiau tinka ilgoms, grakščioms rankoms. Klasikinis žiedas su deimantu tai meilę liudijantis simbolis arba savarankiškos, daug dirbančios moters žiedas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *