Kaip pasirinkti minkštus baldus?

pagal | 2020-03-29

minkšti baldai

Ketindami įsigyti minkštus baldus: sofą, minkštą kampą, praleiskite bent jau šiek tiek laiko pasėdėdami, išbandydami kiekvieną modelį dėl kurio jūs svarstote. Atsipalaiduokite, patogiai įsitaisykite ir iš bandykite skirtingas pozicijas. Rinktis pradėkite nuo dviejų dalykų: minkštų baldų komforto ir stiliaus.

Minkštų baldų kokybė ir patogumas

Svarbiausias dalykas į kurį privalote atkreipti dėmesį- tai kokybė ir privalumas. Kokybiška sofa, nebūtinai  gali pasirodyti jums patogi ir priešingai- patogus iš pirmo žvilgsnio baldas gali būti pagamintas iš nelabai aukštos kokybės medžiagų. Norint suprasti ar baldas patogus, gerai įvertinkite sėdimos dalies aukštį nuo žemės. Aukštesniems žmonėmss patartina rinktis baldus su gilesne sėdima  dalim, ir atvirkščiai: žemesnio ūgio žmonėms paatogiausia ant santykinai negilaus baldo. Svarbus ne tik sėdėjimo, bet ir atsikkėlimo nuo sofos faktorius.

Minkštų baldų apmušalai

Pagalvokite apie įvairius siūlomus apmušalų variantus. Net ir to paties baldo išvaizda gali smarkiai skirtis pasirinkus, pavyzdžiui, natūralią odą arba gobeleną. Nuo pasirenkamų apmušalų skirsis netgi ir baldo minkštumas. Rinkoje yra pateikiamas ypatingai didelis audinių pasirinkimas, o jų tekstūros, spalvos ir raštai gali itin stipriai įtakoti visą baldo dizainą. Minkštesnis, jaukesnis audinys gali kaskart nuteikti jus didesniam atsipalaidavimui, geresniam poilsiui.

Minkšti baldai

Klasikinių, modernių minkštų  baldų  pasirinkimas itin platus: mikšti kampai, lovos, foteliai, sofos ir kt. https://www.leojar.lt/61-minksti-baldai- Funkcionalūs, modernių sprendimų minkšti baldai, ne tik sukurs jaukumą namuose, bet ir suteiks išskirtinio komforto jausmą.

Skandinaviškas baldų stilius

Skandinaviškas stilius jau nuo seno žinomas, tai reiškia jog tokiame būste vyrauja nedidelis baldų kiekis, visi jie šviesūs ir suteikia erdvumo įspūdį. Visi baldai parenkami įprastų formų, o namai tampa jaukūs ir stilingi. Dažniausiai tokių namų savininkai nori įsigyti vieną baldą iš vienos kolekcijos, kitą- iš kitos. Atrodytų, kad jie turėtų nesiderinti tarpusavyje, tačiau viskas įmanoma. Jeigu nusprendėte pirkti vienos spalvos fotelį ir kitos- sofą, šias suderinti tarpusavyje gali nedidelės interjero dekoravimo detalės kaip pagalvėlės, užtiesalai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *