Kada geriausia pradėti ruoštis žiemos slidinėjimo sezonui?

pagal | 2020-04-29

slidės

Žiemos sporto entuziastai visuomet nekantriai laukia šaltojo sezono ir to, kada galės mėgautis žiemos sporto teikiamais malonumais. Slidinėjimas – viena iš populiariausių žiemos sporto sričių, kurią yra pamėgę daugybė žmonių visame pasaulyje. Ne veltui patys didžiausi slidinėjimo kurortai per sezoną sulaukia gausybės slidinėjimo mylėtojų.

Naujai atrandantys šią sporto šaką ir vos pradėję domėtis reikalingu inventoriumi supranta, kad kad šiam sezonui ruoštis būtina iš anksto. Patyrę ir tai darantys jau eilę metų, turi žymiai daugiau pasiruošimo patirties, todėl jiems ruoštis yra kur kas lengviau.

Jeigu nutarėte įsigyti slidinėjimui reikalingas priemones ir aprangą, turite nusiteikti, kad investuoti teks nemažai. Todėl reikėtų sulaukti tam tinkamo momento, palaukti išpardavimų ar nuolaidų. Natūralu, kad čia puikiai galioja posakis „Roges ruošk vasarą“. Todėl slidinėjimo sezonas – tam ne pats tinkamiausias metas, geriausia rūpintis tuomet, kai slidinėjimo sezonas eina į pabaigą ar jam pasibaigus.

Slidinėjimui svarbiausia pasirūpinti kokybiškais neperšlampamais arba kuo mažiau drėgmei pralaidžiais slidinėjimo rūbais, pirštinėmis bei kepure. Neužmirškite, kad rūbai turi būti tokie, jog su jais galėtumėte išbūti maksimaliai ilgesnį laiką žemoje temperatūroje.

Tačiau rūbų kokybė – labiau komforto reikalas, o štai slidinėjimo šalmas – pats svarbiausias atributas slidininko saugumui. Ir visai nesvarbu, esate patyręs ar pradžiamokslis, slidinėjimo šalmai yra neišvengiami kiekvienam. O kad slidinėjimo komfortas būtų maksimalus, reikėtų pasirūpinti ir akiniais, skirtais būtent slidinėjimui. Priešingai, nei įprasti saulės akiniai, jie užtikrins šimtaprocentinę apsaugą nuo UV spindulių. Ir žinoma – be slidinėjimo įrangos niekaip neišsisuksite. Ją galite turėti savo nuosavą arba nuomotis.

Be to, apranga ir įranga nėra vieninteliai dalykai, kuo reikėtų pasirūpinti. Jeigu nuolat nesportuojate, likus keletui mėnesių iki savo suplanuotų atostogų, reikėtų pasirūpinti ir fiziniu pasirengimu.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *