Transporto vertinimas: patikėję tai profesionalams, išvengsite nuostolių

pagal | 2020-04-22

transporto vertinimasJeigu perkate ar parduodate automobilį, krovininį autobusiuką ar motociklą, nesistenkite jos kainos nustatyti tik patys, nepasitarę su profesionalais. Turto vertinimo specialistai teigia, jog užsiimant saviveikla dažnai patiriama nemažai nuostolių.

Pačių įvairiausių transporto priemonių rinkos reali vertė yra patikimiausias rodiklis, kuris suteiks galimybę parduoti ar įsigyti automobilį palankiausia kaina. Pardavėjas išvengs nuostolių, o pirkėjas, neabejotinai  galės džiaugtis nauja ir atitinkančia savo vertę  transporto  priemone. Šiek tiek plačiau apie tai, kaip vyksta automobilio, motociklo ar kitokio transporto vertinimas?

Svarbiausi aspektai, vertinant automobilio ar dviratės transporto priemonės kainą, yra tokie:

  • Rida;
  • Pagaminimo metai;
  • Modelis;
  • Markė;
  • Naudojimo laikas;
  • Koks naudojamas kuras.

Dažnai transporto  vertinimas gali būti labai pravartus ne tik norint pirkti ar parduoti. Ši paslauga neretai užsakoma ir transporto priemonės likutinės vertės nustatymui. Įvykus drausminiui įvykiui, savininkui tikrai pravartu sužinoti, kokią vertę gali turėti jo automobilis ar motociklas po nelaimės. Dažnai tokiais atvejais lieka nemažai dalių, kurias bus galima  toliau eksploatuoti ar parduoti.

Paminėsime dar keletą atvejų, kada prireikia transporto vertinimo:

  • Transporto vertinimas, kai siekiama gauti kompensaciją;
  • Automobilio vertinimas vykdant teismo nutarimus. To dažniausiai prireikia dėl žalos atlyginimo ar turto išieškojimo;
  • Kai transportas yra įkeičiamas, juo laiduojama arba garantuojama.

Paminėti atvejai yra patys dažniausiai pasitaikantys, tačiau kiekviena situacija turi savų niuansų, tad ir poreikiai vertinti transportą gali būti skirtingi. Esminis dalykas, vienijantis visus atvejus – išties profesionalūs turto vertintojai.

Šiandien veik visos prekės ir paslaugos  perkamos ar internetu. Ne išimtis ir turto vertinimas. Internetinėje platformoje galite nesunkiai rasti kiekvienos įmonės rekvizitus, nuveiktų darbų sąrašą ir, galų gale, kitų klientų atsiliepimus. Net ir tuo atveju jeigu į transporto vertintojus kreipiatės tiesiogiai, visuomet galite pareikalauti jų legalią veiklą įrodančių dokumentų. Savo gerą vardą ir klientų lojalumą vertinanti specialistų komanda niekuomet to nelaikys įžeidimu ar bereikalingu priekabių ieškojimu.  Žinokite, jog tai Jūsų turtas ir jeigu jau  eikvojate savo laiką bei pinigus tam, tai turite teisę tikėtis pačių efektyviausių rezultatų. Todėl visai nesvarbu, kokios automobilio vertinimo paslaugos Jums reikia, pasirūpinkite, jog Jūsų turimas turtas būtų įvertintas tinkamai ir sąžiningai.

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *