Būsimosioms mamytėms – mokyklėlė

pagal | 2010-01-15

Jau šį mėnesį Klaipėdoje duris atvers būsimųjų mamyčių mokyklėlė. Pamokos besilaukiančioms bus rengiamos nemokamai.

„Nėštumas moters organizmui yra gana didelis krūvis, keičiasi ne tik moters kūnas, bet ir psichologija. Kiekvienai moteriai šis tarpsnis būna kitoks, todėl svarbu tinkamai pasiruošti kai kuriems pokyčiams ir galimiems sunkumams. Moterų baimės atsiranda dėl nežinomybės, todėl neabejojame, kad klaipėdietėms nemokamos pamokėles tikrai pravers. Jose pasakosime apie nėštumo pradžią, pokyčius nėštumo metu, vaisiaus vystymąsi”, – pasakojo su nėščiosiomis patirtimi besidalinsianti akušerė Rita Juciuvienė.

Pamokėlės „Gyvenimas iki gimimo. Pradžia” bus rengiamos Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure. Būsimąsias mamytes priims ne tik akušerė, bet ir psichologė bei kinezaterapeutė.

„Judėjimas nepaprastai svarbus vaisiui vystytis motinos įsčiose. Fiziniai pratimai būtini būsimai motinai, dėl to gerėja savijauta,didėja bendras darbingumas, aktyvėje kraujotaka, gerėja miegas. Kinezaterapeutė būsimąsias mamas pamokys taisyklingų pratimų, nes labai svarbu, kad moteris įvertintų savo galimybes ir nepersistengtų, nes kiekviena besilaukiančioji fizinį krūvį turėtų pasirinkti pagal savo galimybes. Taip pat svarbus ir psicholiginis nusiteikimas, todėl tikimės, kad besilaukiančioms pokalbiai su psichologe bus labai naudingi”, – sakė Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Toma Eisimantaitė.
Būsimųjų mamų mokyklėlė duris atvers š.m. sausio 21 d. 18 val. , Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biure (Taikos pr. 76 , Klaipėda).

Būtina išankstinė registracija!

Besidomintys gali registruotis telefonu 861230179, arba elektroniniu paštu toma@sveikatosbiuras.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *