Būrimas kortomis – šiais laikais net ir internete

pagal | 2018-02-10

būrimas kortomisBesinaudojantys begaliniu informacijos šaltiniu (internetu) veikiausiai žino, kad būrimas kortomis šiais laikais galimas net ir čia, virtualiame pasaulyje.

Apžvelgsime pliusus ir minusus.

Būrimas kortomis internetu. Pliusai

Išsiburti internetu – patogu. Nereikia niekur vykti, viskas tiesiog ten, kur esate. Komforto kriterijus aktualus daugeliui, todėl ir būrimo paslaugos virtualioje erdvėje gali pasirodyti kaip patrauklus variantas.

Kitas privalumas yra paprastumas. Jums nereikia suprasti kortų reikšmių ar tuo labiau važinėti po parduotuves ieškant krištolinio rutulio. Viskas internetu, nereikia per daug galvoti, tiesiog galima išsiburti…

Nemokama arba pigu – trečias pliusas šioje būrimo srityje. Viliojantis pasiūlymas, ar ne?

Būrimas kortomis internetu. Minusai

Šiaip ar taip, šalia pliusų esama ir minusų. Kokie jie?

Vienas iš minusų – neaiškumas. Nežinia, kokia paslaugos esmė, kas visa tai organizuoja ir ar nestinga saugumo. Kitaip tariant, būrimas kortomis internetu meta tam tikrą įtartiną šešėlį.

Tarp trūkumų reikėtų paminėti ir laiko sąnaudų aspektą. Įprasta manyti, kad internete viskas greita. Tai tiesa, tačiau nepagalvojama apie kitą dalyką – apie tai, kad būrimas kortomis (ar kita paslauga / pramoga) gali įtraukti. Ir taip kasdien vis ieškoma, kur išsiburti ateitį. Praleidžiama nemažai laiko, o nuo to kenčia darbai ir netgi poilsis. Užuot ėjus pabėgioti ar paskaityti, ieškoma virtualaus būrimo salono.

Pliusus ir minusus įvertina kiekvienas internautas

Nesinori skatinti ar atgrasyti. Pliusus ir minusus įvertina kiekvienas internautas. Turbūt sutiksite, kad būrimas yra tas diskursas, kuriame ypač daug skeptiškų nuomonių. Dalis žmonių nutaria išmėginti būrimo paslaugas, tačiau tai gana kukli visuomenės dalis.

Net jei ir tikima būrimo galimybėmis, ne visada skubama pasinaudoti prognozėmis. Kartais priežastis, kodėl nevykstama pas ateities spėjikus, yra labai paprasta – neprisiruošiama (arba nėra kada). Juk būrimas – ne duona ar drabužiai. Tai nėra paslauga, kurią laikytume svarbiausia visame pasaulyje. Tačiau „nurašyti“ irgi negalima, nes yra įkurta nemažai įmonių, teikiančių būtent būrimo paslaugas. Jos, beje, kartais „bazuojasi“ šalia psichologinių paslaugų. Ši tendencija leidžia daryti išvadą, kad būrimas ir psichologija yra susiję.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *