Acana sausas maistas šunims ir katėms

pagal | 2018-02-14

acana sausas maistasIeškote tikrai kokybiško sauso pašaro savo augintiniui? Kanados gamintojo Acana sausas maistas gali būti puikiu pasirinkimu. Siūlomas sausas pašaras yra tikrai kokybiškas bei gardus, todėl galite net neabejoti, kad toks pasirinkimas bus vienas palankiausių. Taigi, kodėl verta rinktis būtent šį pašarą šunims ir katėms?

Acana sauso maisto sudėtis

Šio maisto sudėtyje yra naudojama laisvėje užaugintų vištų mėsa bei kiaušiniai, o dehidratuotos vištienos ar kitos mėsos kiekis yra iš tiesų nemažas. Nereikėtų pamiršti, kad mūsų augintiniai – šunys ir katės yra plėšrūnai, todėl ir pagrindinė maisto raciono dalis turėtų būti būtent mėsa. Acana sausas maistas gana dažnai yra parenkamas ne vien tik šunims ir katėms, bet taip pat ir šeškams, kurių virškinamasis traktas yra gana jautrus. Taip pat šiame pašare yra daržovių ir vaisių, kurie užtikrina geresnį virškinimą.

Geras kainos ir kokybės santykis

Renkant tinkamiausią augintinių pašarą gana dažnai svarbiu kriterijumi tampa tai, kad jo kaina būtų pakankamai palanki. Acana sausas maistas tikrai nėra pernelyg brangus (jo kaina yra mažesnė nei Orijen), galima rinktis nedideles ar didesnes pašaro pakuotes (pasirinkus pastarąjį variantą galima sutaupyti tikrai nemažai pinigų). Taip pat galite palyginti, kokias šio pašaro kainas yra nustatę skirtingi pardavėjai, ir tikrai galėsite pasirinkti tokias prekybos vietas, kuriose šis sausas maistas kainuotų pigiau.

Augintinių itin mėgstamas pašaras

Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad Acana sausas pašaras yra labai mėgstamas augintinių. Jei ieškote tokio sauso maisto, kurį augintinis valgytų net labai noriai, Acana gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Žinoma, labai pataikauti augintiniams tikrai nereikėtų – pavyzdžiui, jei šuo nesuėda paduoto pašaro kiekio, dubenėlį paprasčiausiai paslėpkite, ir nesuvalgytą maistą pasiūlykite kito šėrimo metu. Paprasta, ar ne? Tačiau to nesilaiko didelė dalis šeimininkų…

Acana sausas maistas šunims ir katėms gali būti tikrai puikia pasirinkimo galimybe, kada norite atrasti tikrai kokybišką pašarą, kuris jūsų augintiniui ne tik patiktų, bet taip pat ir tiktų. Apsilankykite parduotuvėje „Žvėrinčius“, ir tikrai rasite tai, ko ieškote!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *