BIGBANK Aukso lygoje prizines vietas pelnė 6 Lietuvos sportininkai

pagal | 2012-02-10

Vasario 9 dieną, Tartu mieste (Estija) vykusiame kasmetinio uždarų patalpų turnyro „Aukso lyga“ antrajame žiemos etape dalyvavo 14 Lietuvos sportininkų, iš kurių 6 užėmė prizines vietas. Pirmąsias vietas savo rungtyse iškovojo Lina Grinčikaitė, Sonata Tamošaitytė ir Mantas Dilys.

Šiame etape pasižymėjo Lietuvos bėgikės Lina Grinčikaitė ir Sonata Tamošaitytė, savo rungtyse užėmusios pirmąsias vietas. 60 metrų atkarpą L. Grinčikaitė įveikė per 7,32 sek., o S. Tamošaitytė 60 m. barjerinį bėgimą – per 8,10 sekundes.

Trišuolyje pirmąją vietą iškovojo Mantas Dilys, nušokęs 16,13 metrų, o trečią – Andrius Gricevičius (15,57 m.). Moterų grupėje šioje rungtyje trečią vietą pelnė Jolanta Verseckaitė (12,86 m.). Asta Daukšaitė šuolio į tolį rungtyje nušoko 6,05 metrus ir taip pat buvo trečia.

Antras turnyro etapas buvo gausus rungčių ir dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Danijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos ir kitų šalių. Trečias BIGBANK „Aukso lyga“ žiemos sezono etapas vyks 2012 m. vasario 25 d. Taline.

BIGBANK „Aukso lyga“ (BIGBANK Kuldliiga) – yra vienas iš didžiausių ir garbingiausių sporto renginių Baltijos šalyse, rengiamas Estijoje. Vyksta po tris žiemos bei vasaros sezono BIGBANK „Aukso lyga“ etapus. Per pastaruosius šešerius metus lengvosios atletikos turnyrams bankas BIGBANK suteikė beveik 400 000 EUR paramą, kuria prisidėjo prie sporto skatinimo bei pažangiausių sportininkų apdovanojimo. Daugiau infomacijos apie turnyrus: www.bigbankkuldliiga.ee.
BIGBANK AS yra vienas iš didžiausių bankų Baltijos šalyse, besispecializuojantis vartojimo finansavimo rinkoje. BIGBANK grupė turi 30 klientų aptarnavimo skyrių Baltijos šalyse, Suomijoje ir Ispanijoje. Austrijoje bei Vokietijoje BIGBANK teikia tarptautinę (angl. cross border) terminuotųjų indėlių paslaugą.