Voro vestuvių dainos leisis į grandiozinį turą per Lietuvą

pagal | 2012-02-15

Nuotaikinga, žiūrovų ir kritikų liaupses pelniusi Voro svita šį pavasarį leisis į kelionę per septynių didžiausių Lietuvos miestų arenas. Visai šeimai skirtos geriausios ir gražiausios „Tele bim-bam“ roko operos „Voro vestuvės“ dainos skambės Utenoje, Alytuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje ir Vilniuje.

„Toks didelis šou, skirtas visai šeimai, dar niekada nebuvo rodomas visoje Lietuvoje, todėl labai džiugu, jog šio grandiozinio turo per Lietuvos arenas dėka, vienas gražiausių ir linksmiausių vaikams skirtas dainas galės išgirsti ne tik sostinės ar kelių didžiųjų, bet ir mažesnių miestų gyventojai, kurie pamatyti tokius profesionalius šou savo mieste gali ypač retai. Šioms „Voro vestuvėms“ ruošiamos įspūdingos dekoracijos, kokybiška garso bei šviesos įranga. Be to, labai džiugu, jog prie šios komandos prisijungė geriausi Lietuvos atlikėjai ir pramogų verslo rykliai“, – sako grandiozinį koncertų turą organizuojančios kompanijos „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Lietuvos arenų scenoje pasirodys daugiau kaip 50 atlikėjų, pasidabinusių ryškiaspalviais kostiumais. Pagrindinį Voro vaidmenį atliks operos solistas Rafailas Karpis, jo nuotaką, gerąją Boružę, įkūnys „Tele bim-bam“ generolė Neringa Čereškevičienė, Algis Ramanauskas–Greitai virs Vikšru Gražuoliu, maestro Andrius Kaniava – Mėšlavabaliu. Šis areninis turas bus išskirtinis ir tuo, jog prie Voro svitos prisijungs naujas atlikėjas – charizmatiškas aktorius Dominykas Vaitiekūnas, kuriam atiteks intriganto Vabalo be ūsų rolė.

„Vabalų gyvenimas, jų tarpusavio santykiai, intrigos, vabzdžių meilė, išdavystės ir apgavystės mano paties dar menkai pažįstama sfera. Manau, tiek kaip aktoriui, tiek kaip žmogui man bus labai įdomu pasinerti į vabalų pasaulį ir gilintis į vabalų bendravimo psichologinius niuansus. O tas mano vabalas intrigantas be ūsų ir dar dainuojantis! Sutinku, skamba keistai, kaip šprotai su uogiene, bet labai jau norisi paragauti“, – šmaikštauja „Voro vestuvių“ naujokas D. Vaitiekūnas.

Įspūdingą reginį bei užburiančias melodijas scenos žvaigždėms kurti padės choras „Brevis“, šokėjai ir didžiulis būrys „Tele bim-bam“ dainininkų, kurie pasirodys drauge su profesionaliais aktoriais. Specialiai šiam koncertų turui bus sukurtos naujos dekoracijos bei animacinės video projekcijos.

„Voro vestuvės“ buvo viena mėgstamiausių mano vaikystės poemų. Tokia pat mylima ir artima ji išliko iki šiol. Argi gali būti kas nors nuostabiau nei viename mėgstamiausių kūrinių įkūnyti vieną pagrindinių herojų? O dar kai drauge su tavimi į sceną lipa tokia talentinga komanda, šou tampa didžiuliu malonumu. Tą jaučia ir žiūrovas. Gražu, jog geriausias „Voro vestuvių“ akimirkas galėsime paskleisti daugelyje Lietuvos kampelių ir paversti jį grandioziniu koncertu“, – artėjančiu turu džiaugiasi N. Čereškevičienė.

Pagal vieno garsiausių Lietuvos poetų Justino Marcinkevičiaus eiles ir Neringos Čereškevičienės vyro Alfredo Čereškevičiaus sukurtą originalią muziką pastatytos „Voro vestuvės“ tapo įspūdingu šou skirtu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Pirmą kartą Lietuvos publikai jis, kaip roko opera, buvo pristatytas per 18-ąjį „Tele bim-bam“ gimtadienį 2008 metais. Libreto autorė, režisierė ir koncerto vedėja – Neringa Čereškevičienė, choreografas – žymusis Agris Danilevišč iš Latvijos, kostiumų dailininkė – Aušra Kleizaitė.

Beveik prieš metus, 2011 metų vasario 16-ąją, netekome tautos poetu vadinamo Justino Marcinkevičiaus, kurio plunksnai priklauso dešimtys garsiausių kūrinių, kurių vienas – vaikams skirta poema „Voro vestuvės“. Pagal šią jo poemą sukurtų kūrinių atgimimas didžiausiose Lietuvos arenose bus vienas iš būdų poetui atminti.

Geriausios „Voro vestuvių“ dainos pirmiausia, balandžio 15 d., skambės Utenos arenoje, balandžio 20 d. Voro svita susiburs Alytaus arenoje, balandžio 22 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje, balandžio 27 d. – Šiaulių arenoje, balandžio 29 d. – Panevėžio „Cido“ arenoje, gegužės 4 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, o gegužės 6 d. koncertinį turą vainikuos pasirodymas Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Bilietus į koncertus Utenoje, Alytuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Vilniuje platina pirmaujanti bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“. Bilietus į koncertą Klaipėdos „Švyturio“ arenoje platina Bilietai.lt. Bilietai, kurių kaina prasideda nuo 29 lt (su mokesčiais), prekyboje pasirodys rytoj, vasario 15 d.
Rytoj išskrisim, šiandien būnam, būnam čia ir dabar!

Geriausių „Voro vestuvių“ dainų koncertinį turą per Lietuvą organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *