4 patarimai, padėsiantys jūsų sidabriniaims kaklo papuošalams ir vėl spindėti

pagal | 2019-11-30

papuošalai

Sidabriniai kaklo papuošalai ar kitos iš šio metalo pagamintos brangenybės (nepabijokime šito žodžio, nes sidabras yra vienas iš tauriųjų metalų) puikiai tinka kiekvienai moteriai, norinčiai būti žavinga, stilinga bei originalia. Priešingai nei auksas, kuris, kaip žinia, dažniau vadinamas vyresnių moterų metalu, sidabras, pasirinkus tinkamą papuošalo modelį, papuoš kiekvieną damą, nepriklausomai nuo šios amžiaus. Tiesa, tiek sidabriniai kaklo papuošalai, tiek kiti iš šio metalo pagaminti daiktai turi mažą „silpnybę“. Pastarieji, laikui bėgant, yra linkę paruduoti ir taip prarasti savo pradinį estetinį vaizdą. Dėl to kaltinti reikėtų ne nevykusią metalo „prigimtį“, tačiau ne visada tinkamas sąlygas sidabrinių daiktų laikymui bei netinkamą pastarųjų priežiūrą.

Šis faktas neturėtų jūsų atbaidyti nuo noro papildyti savo papuošalų dėžutę dar viena sidabrine grožybe. Sidabriniai kaklo papuošalai bei kiti šio metalo dirbiniai yra valomi itin greitai ir paprastai, tam tinkamos paprastos, kiekvienuose namuose randamos priemonės. Tereikia žinoti keletą patarimų, iš kurių pasirinkus priimtiniausią, sidabaras namuose žėrėti niekada nenustos!

  • Sidabrą puikiai nuvalo ir, svarbiausia, nesukelia subraižymų rizikos, paprasčiausia dantų pasta (tiesa, negalima naudoti balinamąjį efektą turinčios). Nuvalykite sidabro gaminį dantų pasta ir šepetėliu, po to nuplaukite šiltu vandeniu ir sausai nuvalykite.
  • Soda – vienas iš „must have“ produktų jūsų namuose. Su šia priemone išvalysite ne tik sidabrinius, bet ir įvairius kitus daiktus. Sodos valiklio receptas elementarus. Tereikia iš vandens ir sodos pagaminti tirštą košelę, su kuria, naudojant dantų šepetėlį, nuvalysite papuošalus. Viskas: belieka nuplauti šiltu vandeniu bei nusausinti.
  • Jei dėmės sidabro gaminiuose yra labiau įsisenėjusios, į pagalbą galima pasitelkti druską. Tiesa, šia priemone naudokite atsargiai, kadangi ji gali pažeisti valomų daiktų paviršių.
  • Gal pasirodys keista, tačiau sidabriniai kaklo papuošalai gali atgauti savo pirminę išvaizdą panaudojus pomidorų pastą. Ši priemonė efektyviai išgraužia dėmes bei blizgina sidabrą.
  • Ir, aišku, ūkinis muilas. Viename litre vandens ištirpinkite 50 gramų ūkinio muilo. Gautame muilo tirpale išmirkykite papuošalus ir nušveiksite valomus daiktus.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *