Kokiu būdu geriausia gabenti krovinius į Daniją?

pagal | 2019-12-03

pasaulis

Tarptautiniai krovinių gabenimo būdai yra keli, priklauso nuo to ką gaminate ar parduodate ir kaip greitai reikia pristatyti krovinį užsakovui, galite rinktis geležinkelius jei eksportuojate žaliavas ar įrangą, kurjerius jei tai smulkūs ir vertingi kroviniai, o jei prekes kaip daro dauguma Europos rinkoje veikiančių įmonių – vilkikais. Koks pristatymo būdas geriausias ir ekonomiškiausias vežant krovinius į Daniją?

 

Su kurjerių tarnybomis tikriausiai esate susipažinę jei siuntėte dovanas giminaičiams į užsienį ar pirkote prekes iš užsienyje esančios elektroninės parduotuvės. Jie tikrai dirba labai tiksliai ir nesusipratimų dėl siuntų paprastai nebūna. Kurjeriai tinka tik tokiu atveju jei siunčiate nedaug prekių kurias galima sukomplektuoti kompaktiškai dėžėse ir jos užima nedaug tūrio. Tarptautiniai kurjeriai priima ir krovinius sukrautus ant padėklų pvz. į Amazon sandėlius nes ten reikia pristatyti prekes labai tiksliu laiku ir greitai. Tai vienas brangesnių krovinių gabenimo būdu kuris tik esant tam tikroms aplinkybėms. Didžioji dauguma krovinių keliauja ekonomiškesniais transportavimo būdais nei kurjeris ir oro linijos nes siuntėjams visada aktuali kaina kai produkciją reikia siųsti nuolat į skirtingas Europos šalis. Pigiausiai į Daniją galėtumėte nuvežti prekes traukiniu, bet ar tai jums paranku? Geležinkeliais į Daniją keliauja tik didelės partijos prekių ir žaliavų kurioms nesvarbu laikymo sąlygos ir pristatymo terminas. Eksportuojant statybines medžiagas, medienos ir metalo gaminius traukiniu gabenti į Daniją apsimoka. Laivais į Daniją dažniausiai gabenami kroviniai tik iš kitų kontinetų arba tolimesnių šalių nei Europos Sąjungos šalys.

 

Ingstad.lt surinkti duomenys apie pervežimus rodo, kad gabenant krovinius į Daniją vilkikais, kaina priklauso nuo krovinio dydžio. Į vilkiko priekabą vienų prekių galima sukrauti daug vienetų todėl transportavimo kaštai sudaro palyginti nedidelę savikainos dalį vienam gaminiui. Kai gabenami didelių gabaritų gaminiai transporto kaštai gali sudaryti net ir trečdalį krovinio kainos tačiau kitos alternatyvos gali ir nebūti. Iš Lietuvos į Daniją siunčiami kroviniai šalį pasiekia per 2-3 dienas jei viskas vyksta sklandžiai. Tai tik šiek tiek ilgiau nei kurjerio paslaugos, o kaina skiriasi ženkliai.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *