VRM kviečia dalyvauti prevencinių projektų konkurse

pagal | 2010-01-16

Penktus metus iš eilės Vidaus reikalų ministerija skelbia Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkursą, kuriam kviečia pateikti 2009 metais vykdytus ar tebevykdomus projektus.

„Tikimės, kad sulauksime ne mažiau dalyvių nei ankstesniais metais, – sakė vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis. – Esu įsitikinęs, kad saugią aplinką gyventojams reikia kurti ne tik brangiai kainuojančiomis apsaugos priemonėmis, bet ir sumanumu, kūrybiškumu grįstais, neretai nieko arba mažai kainuojančiais projektais”.

Šiais metais skelbiamos dvi konkurso temos: „Saugi mokykla ir moksleiviai: patyčių, smurto ir žalingų įpročių prevencija mokykloje ir už jos ribų; tvarkos ir saugumo užtikrinimas mokykloje ir jos prieigose” ir „Saugūs namai saugioje bendruomenėje: bendruomenių ir policijos prevencinės iniciatyvos kuriant saugią gyvenamąją aplinką; kriminogeninių faktorių šalinimas sutvarkant aplinką”.

Konkursui projektus gali pristatyti asociacijos (nevalstybinės organizacijos), valstybės ir savivaldybių institucijos bei įstaigos, mokslo ir studijų institucijos, verslo subjektai, bendruomenės. Vieno rengėjo konkursui pristatomų projektų skaičius neribojamas.

Projektus konkursui reikia pristatyti iki 2010 m. kovo 1 d., pateikiant atitinkamą paraišką Vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo politikos departamentui (Šventaragio g. 2, LT-01510 Vilnius).
Konkursą laimėjusio projekto rengėjui bus paskirta premija. Kitiems konkurso dalyviams planuojamos paskatinamosios premijos.

Konkurso nuostatai paskelbti 2005 m. „Valstybės žiniose” Nr. 48-1602 (pataisymai – 2007 m. „Valstybės žiniose” Nr. 10-401) ir Vidaus reikalų ministerijos interneto svetainėje.
Išsamesnė informacija teikiama tel.: (8 5) 271 7292, 271 8510.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *