Virtuvės plytelės: 5 dalykai, kuriuos privalu žinoti

pagal | 2023-10-28
plytelės

Virtuvės plytelės aktualios naujakuriams ir senus namus atnaujinantiems būsto savininkams. Ką apie jas verta žinoti ir kaip išsirinkti?

1. Apsvarstykite, kiek galite išleisti plytelėms

Naujos virtuvės sienų ir grindų plytelės yra puiki investicija, kuri gali atgaivinti seną virtuvę, suteikti žaismingumo, elegancijos ir palengvinti paviršių priežiūrą. Vis dėlto, prieš perkant plyteles, apsispręskite, kiek pinigų norite joms skirti. Aiškūs biudžeto rėmai neleis permokėti.

2. Sukurkite didesnės erdvės iliuziją mažoje virtuvėje

Kalbant apie erdvės iliuziją, labai svarbu pasirinkti tinkamos formos, raštų ir dydžio virtuvės plyteles. Pavyzdžiui, plytelių, kurios sukuria įstrižą tinklelį, pasirinkimas arba plytelių klojimas ant įstrižainės yra puikus erdvės ištempimo triukas. Optinė patirtis leidžia pajusti, kad erdvė yra didesnė, nes joje yra tiek daug detalių. Jei jau planuojate virtuvės plytelių klojimą ir turite mažesnę virtuvę, tai puikus pasirinkimas, kuris sukuria daugiau erdvės nekeičiant ploto.

3. Rinkitės šviesą atspindinčius paviršius

Šviesą atspindinčios virtuvės plytelės gali atrodyti smagiai ir žaismingai, svarbiausia – kokybiškai jas sumontuoti tam pritaikytoje erdvėje. Šių plytelių blizgumas gali svyruoti nuo modernaus veidrodinio atspindžio iki drumsto, neryškaus, pusiau matinio varianto, kuris suteiks sendintą įvaizdį virtuvei. Veidrodinė plytelių išvaizda gali atrodyti unikali ir elegantiška.

4. Apsvarstykite dažytas plyteles

Jei norite atnaujinti savo virtuvę su nedideliu biudžetu, jūsų senų plytelių nudažymas gali atgaivinti patalpos išvaizdą gerokai pigiau nei perkant visiškai naujas plyteles. Dažomos gali būti sienų ir grindų plytelės. Šiek tiek planuodami ir priimdami kūrybiškus sprendimus, galite sukurti įdomių raštų, kurie pakeis visą jūsų erdvę. Pabandykite uždėti maskavimo juostą, kad sukurtumėte vertikalius raštus, arba pieškite šablonus, kad sukurtumėte įmantrų virtuvės dizainą.

5. Sukurkite prabangios virtuvės įvaizdį

Jei norite savo virtuvei suteikti rafinuotos prabangos atmosferą, puošnios virtuvės plytelės, pagamintos iš marmuro, gali būti puiki idėja. Nors tradiciškai virtuvės erdvėje marmuras buvo naudojamas stalviršių gamybai, dabar jis vis dažniau naudojamas ir plytelėms (tiek sienoms, tiek grindims).

Jeigu Jūsų virtuvė nedidelė, brangios medžiagos, tokios kaip marmuras, bus išties prieinama investicija. Išbandykite ir džiaukitės puošnia, ištaiginga virtuve, kuri nepaliks abejingų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *