Virtualios realybės kambarys – pramoga šventėms ir laisvalaikiui

pagal | 2018-04-17

vr

Jaunimas laisvalaikiui Lietuvoje vis dažniau renkasi šiuolaikiškas, dar neišbandytas pramogas. Todėl ne tik paprasto laisvalaikio, bet ir įvairių švenčių pramogai vis dažniau pasirenkamas virtualios realybės kambarys. Tiems, kam tai dar negirdėta sąvoka, sunku įsivaizduoti, kodėl verta nuomotis kambarį, kuriame, iš pirmo žvilgsnio atrodo, nelabai yra ką veikti. Tačiau viskas pasikeičia užsidėjus virtualios realybės akinius.

Kokių pramogų tikėtis?

Tiems, kas VR pramogų dar neišbandė, virtualios realybės kambarys paliks didžiausią įspūdį. Tai pramoga, kuri privers išgyventi iki šiol nepažintus jausmus. Virtualios realybės kambaryje viskas vyksta kaip tikrame gyvenime. Bent jau imituojami realūs vaizdai ir pojūčiai. Užsidėję virtualios realybės akinius į žaidimą pasinersite lyg į tikrą gyvenimą. Tokios pramogos puikiai tinka žaidžiant įvairius dinamiškus žaidimus, imituojant sporto varžybas. Virtualios realybės kambaryje sutiksite ir automobilio simuliatorių, kuris privers pasijusti tikru lenktynininku. Įdomiausia tai, kad vos vienoje patalpoje per Jums skirtą laiką galėsite išbandyti tiek pramogų, kiek jų netilptų net į didžiausią aikštę.

Kada verta rinktis?

Kartais klientai mano, kad kompiuteriniai žaidimai – tik vaikams skirta pramoga. Tačiau iš tiesų virtualioji realybė – puiki pramoga ne tik mažiems, bet ir dideliems. Todėl virtualios realybės kambarys – labai dažna pramoga, kuri užsakoma pačiomis įvairiausiomis progomis. Tai puiki atrakcija ir vaikų gimtadienio dieną. Tačiau taip pat šiame kambaryje yra ką veikti ir suaugusiems, pavyzdžiui, taip pat švenčiantiems gimimo dieną ar netgi bernvakarius. Be to, virtualios realybės pramogos pasiekiamos ištisus metus. Tad jei už lango bjaurus oras, o kaip tik norisi nuveikti kažką smagaus draugų kompanijoje – virtualios realybės atrakcijos – puikus pasirinkimas.

Kambario nuoma priklauso nuo Jūsų poreikių. VrMatrica.lt siūlo savo klientams nuomos kainas, kurios priklauso nuo įrangos, esančios kambaryje. Galite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį variantą, atsižvelgdami į Jūsų komandos dydį bei laiką, kurį ketinate praleisti taip pramogaudami.

Virtualu, bet realu?

Virtualios realybės kambarys, kaip ir visos virtualios realybės pramogos ne veltui tokios populiarios visame pasaulyje. Jos leidžia mums tarsi prisiliesti prie realybės, kurią tik įsivaizduojame. Tik pagalvokite, koks jausmas užplūsta jaučiant, kad esi pačiame viršutiniame dangoraižio aukšte. Ir net ne patalpoje, o ant stogo atbrailos. Kaip reaguotumėte, jei suprastumėte, kaip esate karuselėje, į kurią niekuomet realybėje neišdrįsote įžengti kojos? Visa tai užtikrina neišdildomus įspūdžius. Tačiau pramogų organizatoriai nuolat įspėja, kad tokiems įspūdžiams gali tekti pasiruošti. Gal kaip tik tokios pramogos metu atrasite savo užslėptas baimes. Arba priešingai – pavyks jas įveikti.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *