Draudimo rinkoje yra ir gerų žinių

pagal | 2018-04-21

draudimas

Pastaruoju metu gana negatyviai kalbama apie automobilių draudimą. Priežastis – kylančios kainos. Pavyzdžiui, jeigu prieš metus už draudimą mokėjote šimtą eurų, tikėtina, kad šiais metais turėsite pakloti daugiau. Kad nereikėtų nervintis, svarbu rasti patikimą paslaugų teikėją. Todėl vairuotojai rekomenduoja užsukti į https://www.edrauda.lt/.

Kainos – tarsi orų pokyčiai

Kainas lemia tam tikri pokyčiai. Pasigirdus kalboms, kad bus galima gauti didesnę išmoką, visuomenė sujudo. Vieniems sprendimas pasirodė geras, o kiti piktinasi, jog dėl to šoktels draudimo kainos. Neigiamų nuomonių daugiau nei teigiamų – toks teiginys ateina į galvą diskutuojant ir domintis žmonių požiūriu.

Kainas galima palyginti su orų pokyčiais. Juk daugeliui įprasta kasdien tikrinti prognozes. Tada sprendžiama, kokią aprangą rinktis, kokius darbus dirbti. Kylanti kaina panaši į bjūrantį orą, o priimtina kaina – į šiltą pavasario dieną po žvarbios, darganotos žiemos.

Gera žinia ta, kad „šlamančių“ cirkuliacija dažniausiai nuspėjama lengviau nei orai. Nors ir vienas, ir kitas dalykas yra permainingi, draudimas negali brangti be priežasties. O štai oro nesupaisysi – čia saulė, čia jau lietus…

Vairuotojai renkasi draudimą internetu

Kai kyla klausimas, kur ir kaip sutaupyti, svarbiu atsakymu tampa internetas. Čia pavyksta aptikti pasiūlymų, priimtinų finansiniu ir ne tik finansiniu atžvilgiu. Itin pravartu, kad norint apdrausti automobilį nebūtina nei stovėti eilėse, nei pildyti gausybės lapų, nei imtis kokių sudėtingų matematinių formulių. Apgalvotai sukurtos funkcijos leidžia sutaupyti laiko.

Būtų sunku sutaupyti laiko, jeigu užsukus į portalą tektų ieškoti tarp nežinia kiek skirtingų svetainės medžio „šakų“. Vairuotojai draudimą internetu renkasi ne todėl, kad šitaip įdomiau, o todėl, kad tai paprastumas, suderintas su kitomis geromis savybėmis.

Pozityvios žinios

Kad draudimo rinkoje gali būti gerų žinių, iliustruoja https://www.edrauda.lt/ pavyzdys. Tai svetainė, kurią radus draudimo tema tampa malonesnė. Įsivaizduokite – brangsta, brangsta, brangsta… Arba įsivaizduokite kitaip: įsigyjate draudimą ir neišleidžiate visų santaupų.

Pozityvios žinios malonesnės. Kaip ir patraukli kaina. Nors aplink ir šnekama apie brangimą, kartais įmanoma rasti dėmesio vertų pasiūlymų ir išvengti vadinamosios kainų pasiutpolkės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *