Be užuolankų: paskolos – gelbėjimosi ratas ar inkaras po kaklu?

pagal | 2014-01-11

credit24-300x3002008 m. pasaulį sukrėtė ekonominė krizė, kurios padariniai jaučiasi dar iki šiol. Nemaža dalis žmonių, kurie turėjo pasiėmę paskolas, įklimpo į skolų liūną, todėl nenuostabu, kad žodis „paskolos“ šiandien daugeliui kelia neigiamas emocijas ir asociacijas. Visuomenėje giliai įsišaknijusi nuomonė, kad paskola tai tas pats kaip savo noru sėsti į elektros kėdę. Tačiau ar išties taip yra? Pakalbėkime apie gana naują skolinimosi būdą, kurį vieni giria, o kiti peikia.

Paskolos internetu į Marijos žemę atkeliavo palyginus neseniai, tačiau šiandien tai kone vienas populiariausių skolinimosi būdų. Ir visai nenuostabu, pakanka pusvalandžio, kad jūsų banko sąskaita, kurioje švilpauja vėjai, būtų sėkmingai papildyta vienu kitu šimtu. Sėdate prie kompiuterio, užsiregistruojate pasirinktoje įmonės, teikiančios paskolas, internetinėje svetainėje, pateikiate, kai kuriuos savo asmeninius duomenis ir laukiate atsakymo. Paskolos duodamos praktiškai visiems dirbantiems pilnamečiams, kurių kredito istorija neturi juodų dėmių. Štai ir viskas, atrodo paprasta kaip pirmos klasės pasaulio pažinimo kursas. Greita ir patogu, bet vis tiek šios paskolos dažnai susilaukia priekaištų, kad įklampina žmogų į paskolų liūną.

Visgi, ne paskolos kaltos, o mes patys. Kiekviena įmonė, teikianti tokias paslaugas, perspėja, kad skolintis reikia atsakingai. Tai reiškia, kad tik mes patys ir niekas kitas turime objektyviai įvertinti savo finansinę padėtį ir paskolos internetu grąžinimo laiku galimybes. Priešingu atveju, paskola internetu išties gali prislėgti mūsų pečius. Kita vertus, jei atsakingai planuojate visas savo išlaidas, tai tokia paskola gali išties pagelbėti ir nesudaryti jokių papildomų rūpesčių.

Todėl prieš imdami paskolą, apsvarstykite ar sugebėsite ją grąžinti ir negalvokite, kad vienos paskolos dengimas kita yra išeitis. Specialistai perspėja, kad toks elgesys išties neatsakingas ir gali pridaryti papildomų rūpesčių. Žinoma, gyvenime pasitaiko nenumatytų išlaidų, jei taip nutiktų, atminkite, kad kreditoriai yra suinteresuoti susigrąžinti savo pinigus ir išlaikyti klientą, todėl visada ras abiems pusėms priimtiną variantą.

Taigi, paskolos išties patogus pinigų gavimo būdas, kai jų reikia labiausiai, tačiau ar jos jums padės ar pradės kaišioti pagalius į ratus, priklauso tik nuo jūsų pačių. Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *