Užtiesalai lovai – nepaprasta dizainerių išmonė

pagal | 2017-07-11

užtiesalai lovaiLovatiesė – būtinas miegamojo atributas. Kodėl? Todėl, kad apsaugo patalynę nuo dulkių kaupimosi, nuo susidėvėjimo, ypač naudinga ryškiaspalvėms patalynėms, nes apsaugo jas nuo tiesioginių saulės spindulių. O ir šiaip lovos užtiesalai yra labai dailūs.

Tai bent praktiška!

Kaip ką tik paminėjome, užtiesalai lovai yra nepaprastai praktiški. Kai įsigyjate patalynės užvalkalus, jais gėritės ir norite, kad patalynė ilgai išliktų nepriekaištinga. Be lovatiesės būtų sunku užtikrinti gerą patalynės būklę. O štai pasirinkus kokybišką užtiesalą galima džiaugtis, nes tai tarsi skydas, apsauga. Įsigyta patalynė tampa tikslinga investicija į miego komfortą, o užtiesalo pasirinkimas tą investiciją dar sustiprina.

Platus pasirinkimas

Šiandieninė rinka labai plati. Gausa neaplenkia ir lovatiesių asortimento. Rinkis kokią tik nori! Ir mažesnių, ir didesnių matmenų, ir solidesnės, ir vaikiškos… Visa šeima gali įsigyti patinkančius gaminius. Net jeigu jūsų būstas itin didelis, su dešimčia miegamųjų, kiekvienam iš tų kambarių pavyktų rasti nepaprasto grožio lovos užtiesalą.

Gamintojai pasistengia!

Žvalgantis po asortimento platumas suprantama, kad gamintojai paplušėjo. Gražūs užtiesalai lovai ir visam kambariui suteikia žavesio, yra dėmesio verta interjero detalė. Tad reikia džiaugtis, jog tie, kurių veikla yra lovatiesių gamyba, nesirenka paprasčiausių variantų ir nepateikia abejotino dizaino produktų.

Lovatiesės vaikams

Užtiesalai lovai, kaip užsiminta kiek anksčiau, gali būti solidūs. Bet ne ką mažiau įmantrūs ir vaikiški. Drugeliai, automobiliai, įvairūs personažai puošia vaikų kambarius. Lovatiesių vaikams pasirinkimas džiuginantis tiek mažuosius, tiek tėvus.

Kriterijai

Kokią lovatiesę pirkti? Galima rinktis nusistačius kriterijus. Pavyzdžiui, kad derėtų prie miegamojo sienų. Arba kad būtų šviesesnė už dabar turimą. Arba žaismingesnė. Arba spalvingesnė. Vienas dalykas aiškus – tikriausiai nepirksite identiškos, tokios, kokia dabar yra miegamajame. Nebūtų labai įdomu, ar ne? O ir gaminių pasiūla juk kinta. Kas įsigyta prieš kelerius metus, nebūtinai siūloma ir dabar.

Kai kurie pasirinkimo kriterijai subjektyvūs, tačiau vienas tikrai objektyvus. Tai matmenys. Užtiesalo dydis priklauso nuo lovos matmenų. Turbūt pastebėjote, kad lovos užtiesalas būna platesnis ir ilgesnis nei lovos paviršius. Lovatiesė dailiai krinta šonais, dažnai kone iki grindų. Taip sukuriamas darnus vaizdas, be to, audinys pernelyg nesislankioja ir nesiglamžo. To būtų sunku išvengti, jei medžiaga gulėtų tik pačiame viršuje.

Nuostabus dizainas

Grįžtant prie asortimento gausumo būtina pagirti dizainerius. Iš ankstesnių eilučių tapo aišku, kad užtiesalai lovai nėra nuobodūs. Jie gražūs, o labiausiai patinkantį atranda net išrankiausieji. Vienas užtiesalas puikiai derės klasikiniame interjere, kitas puikiai pakeis modernaus miegamojo erdvę. Ieškote lovatiesės vaiko kambariui? Tikrai rasite ką nors įdomaus!

Įsigijimas internetu

Galimybė įsigyti lovos užtiesalų internetu – priminimas, kad gyvename XXI amžiuje. Kodėl žmonės renkasi tokį pirkimo variantą? Dėl daugybės priežasčių. Pirmiausia, tai ypač patogu. Užsisakai, pristato, naudojiesi. Antra, sutaupoma laiko. Nereikia vykti į mieste įsikūrusią parduotuvę, prekes galima išsirinkti norimu laiku tiesiog namie prie kompiuterio. Trečia, optimali kaina. Lovatiesės internetu dažniausiai labai patraukliai įkainotos, o šis argumentas nepalieka abejonių – įsigyti el. parduotuvėje verta. Aišku, ne kokioje įtartinoje, kur nežinai, ar gausi užsisakytas prekes.

Geram miegui

Ne tik užtiesalai lovai, bet ir kiti daiktai, pavyzdžiui, pagalvės, antklodė, užvalkalai yra skirti jaukiai erdvei kurti. Nuo patalynės medžiagos priklauso, ar išsimiegosite komfortiškai, tad stengiamasi nepirkti abejotinų produktų. Trečdalį gyvenimo sudarantis miego procesas vertas ne tik patogios lovos, bet ir visapusiškai kokybiškų, jaukių patalų.

Visur gerai, bet namie geriausia

Šio straipsnio pabaigoje belieka pasakyti, kad visur gerai, bet namie geriausia. Posakis susijęs ir su tuo, kad savame kambaryje miegas patogiausias, ir su aptarta lovatiesių bei patalų pasirinkimo tema. Kad namie iš tiesų būtų geriausia, verta minėtus gaminius įsigyti gerai apgalvojus. Taip ir sapnai bus malonesni. Ir, aišku, pavyks pabusti žvalesniems.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *