UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRO VYGAUDO UŠACKO PAREIŠKIMAS

pagal | 2010-01-21

Šiuo metu Lietuvai ypatingai svarbus yra sklandus ir nuoseklus LR Vyriausybės darbas kartu su Prezidente ir Seimu padedant Lietuvos žmonėms kopti iš ekonominių ir finansinių sunkumų.

Atsižvelgdamas į susidariusią situaciją, pareiškiu apie savo atsistatydinimą.

Man buvo didele garbė ir malonumas dirbti Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus vadovaujamoje vyriausybėje. Tai puiki ir darniai dirbanti komanda. Bendraudamas ir bendradarbiaudamas su įvairių politinių partijų atstovais Seime įgijau daug naujos patirties.

Ypač vertinga patirtimi praturtėjau bendraudamas su nuostabiais Lietuvos žmonėmis kaime ir mieste, bendruomeninėmis organizacijomis, verslo atstovais, investuotojais. Tikiu, kad vienybėje ir susitelkime glūdi mūsų tautos stiprybė.

Dirbdamas ir įgyvendindamas Permainų vyriausybės programą, vadovavausi priesaika sąžiningai tarnauti Tėvynei ir demokratijai, dirbti Lietuvos žmonių gerovei. Tai ypatingas jausmas ir atsakomybė. Dirbau daug, sąžiningai ir su meile.

Man aukščiausios yra asmens laisvės, pagarbos žmogui ir jo orumui, demokratijos, įstatymo viršenybės, atjautos ir bendruomeniškumo vertybės.

Asmeniškai dėkoju Andriui Kubiliui, visiems kabineto nariams, koalicijos partneriams ir pirmiausia – mane delegavusiai Konservatorių partijai už išreikštą pasitikėjimą, paramą ir bendradarbiavimą.

Dėkoju visiems URM ir diplomatinių atstovybių darbuotojams už profesionalumą, atsidavimą tarnaujant žmonėms ir Lietuvos valstybei.

Ypač dėkoju savo komandai – viceministrams Astai Skaisgirytei Liauškienei, Šarūnui Adomavičiui, Evaldui Ignatavičiui, patarėjams Jolantai Tubaitei, Paulei Kuzmickienei, Gintarei Karčiauskaitei, Ramūnui Misiuliui, padėjėjoms Solveigai, Laurai ir Eglei – už jų patarimus, nuoširdžią paramą ir pasitikėjimą.

Nuoširdus ačiū draugams, bičiuliams ir visiems, kurie žodžiu, žinute ar mintimis buvo, yra su manimi ir remia mane.

Ačiū Jums, žurnalistai ir apžvalgininkai, už Jūsų pastabas ir kritiką, kurią visada vertinu. Jūsų užfiksuotų sparnuotų frazių, šaržų ir nuotraukų kolekcija liks su manimi ilgam.

Na ir labiausiai už supratimą ir palaikymą „ačiū“ sakau savo šeimai, tėvams, artimiesiems. Jų šiluma, supratimas ir paskatinantis žodis mane lydi visur ir visada.

Atsistatydinimo pareiškimą pasirašiau ir šiandien įteiksiu Ministrui Pirmininkui.

Esu įsitikinęs, kad nepriklausomai nuo personalinių pokyčių Lietuvos diplomatinė tarnyba pateisins žmonių lūkesčius ir užtikrins Lietuvos nacionalinių interesų raišką. Tęstinė, sutelkta ir vieninga užsienio politika buvo ir bus tvirta Lietuvos valstybingumo atrama.

Ačiū Jums visiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *