Trys kategorijos žmonių, kuriems bankas neskolina. Pasitikrink ar Tu esi tarp Jų

pagal | 2017-06-29

paskolos internetuGal antraštė ir klaidina, kaip dažnai klaidina antraštės. Iš tiesų, kiekvienas bankas turi savas taisykles, kurias kaip kokie nuožmūs teisingumo gynėjai saugo centrinio banko atstovai. Jie rūpinasi kas metai vis griežtėjančio paskolų teikimo reglamentavimo. Tačiau yra trys kategorijos žmonių, kuriems gauti paskolą yra ypač sudėtinga.  Beveik neįmanoma.

Laisvai samdomi

Laisvai samdomų specialistų vis daugėja. Šiuo metu Amerikoje, Australijoje tokių yra trisdešimt procentų. Prognozuojama, kad per du metus šis skaičius padidės iki beveik pusės dirbančiųjų. Tačiau kažkodėl Lietuvoje jie ne tik gauna vos pusę socialinių garantijų, bet ir prašydami paskolos internetu gauna atsakymą, kad bus vertinamas vos trečdalis jų pajamų (dokumentus reikia pristatyti už 24 mėn). Paradoksas, kad paskolos internetu bedarbiams yra teikiamos, ir net labai noriai.

Kadangi laisvai samdomi turi surinkti begalybę, maždaug toną sveriančią dokumentų krūvą (nepabijokime šio žodžio), jie negali (teoriškai turi tokią teisę, bet praktiškai ne) pasinaudoti tokiomis paslaugomis, kaip paskolos internetu visa para.

Įmonių akcininkai

Socialiai teisingoje respublikoje įmonių akcininkams (MB, UAB, IĮ, AB ir kiti), jeigu jie nedirba pagal darbo sutartį, paskolos internetu matomos kaip savo ausys be veidrodžio. Bankuose nustatę limitus kokia dalis pajamų bus vertinama, kitose bendrovėse būtina įsipareigoti gauti dividendus visą paskolos gavimo laikotarpį. Kas savaime skamba juokingai, juk nei įmonės vadovas nežino kaip įmonės reikalai judės po penkių metų, nei darbuotojas nežino ar po metų, kitų turės darbo vietą.

Dar baisiau, kad labai vangiai ir be didelio entuziazmo yra teikiamos paskolos be uzstato. Todėl net jeigu ir įvertinami iš įmonės kiekvienais metais gaunami dividendai, greitas kreditas ar tiesiog paskolos internetu teikiamos prastesnėmis sąlygomis, negu tą pačią pajamų sumą gaunant pagal darbo sutartį.

Dirbantys užsienyje

Dirbantiems užsienyje, greita paskola Lietuvoje arba vartojamosios paskolos internetu nėra tokios aktualios, kaip čia gyvenantiems. Vis dėlto, tiek greitos paskolos, greitieji kreditai internetu, tiek paskolos internetu suteikiamos tik išdirbus užsienyje daugiau nei metus ir pateikus dokumentus, įrodančius pajamų kiekį bei banko sąskaitų išrašus, įrodančius pinigų judėjimo periodiškumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *