Šuniukas Vincas atkeliauja į Šiaulius

pagal | 2011-06-10

Birželio 11 d., šeštadienį, 15 val., knygyne VAGA, esančiame PC „Saulės miestas” Šiauliuose, įvyks nuotaikingas susitikimas su knygos „Šuniuko Vinco kelionė aplink pasaulį“ herojumi ir autore Brigita Jovaišiene.

Knygynų tinklas VAGA savo skaitytojų ratą didina ne tik kultūriniais renginiais suaugusiems, bet ir skirdamas ypatingą dėmesį patiems mažiausiems skaitytojams. „Norime vaikus išmokyti gerbti ir mylėti knygą. Todėl labai stengiamės, kad mažylis, išėjęs iš mūsų renginio, jaustųsi pakylėtai, kupinas gerų emocijų, susidomėjęs, na ir šiek tiek išsidūkęs“, – knygos vaikams pristatymo sėkme įsitikinusi UAB „Vagos prekyba“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Asta Mikelionytė.

Viena populiariausių knygų vaikams „Šuniuko Vinco kelionė aplink pasaulį“ pasakoja apie smalsiojo šuniuko Vinco nuotykius egzotiškuose kraštuose. Knygoje aprašytos istorijos, paremtos tikrais, dešimt metų trukusiais, rašytojos kelionių įspūdžiais, ir „Neregėtos Lietuvos“ autoriaus Mariaus Jovaišos fotografijomis. Knyga iliustruota žinomo Didžiosios Britanijos dailininko Daniel Howarth.

Susitikimo metu vaikai žais įvairiausius knygos herojaus žaidimus, klausysis dar niekur negirdėtų istorijų, turės progą susipažinti ir užduoti klausimų Vinco bendrakeleivei, rašytojai Brigitai Jovaišienei bei už ypatingą kainą įsigyti knygą „Šuniuko Vinco kelionė aplink pasaulį“ su autorės autografu ir stebuklingais palinkėjimais.
Kviečiame į linksmą ir nuotaikingą popietę su šuniuku Vincu!

Daugiau informacijos apie renginį:

Asta Mikelionytė
Pardavimų ir rinkodaros vadovė

UAB „Vagos prekyba“
Gedimino pr. 50/2, LT-01110 Vilnius
Tel. (8 5) 249 8105, faks. (8 5) 249 8767
Mob. tel. 8655 04510
El.p. asta.mikelionyte@vaga.lt
www.vaga.lt – knygynas internete

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *