Stiliaus kūrimas – pastumkime mitus į šalį

pagal | 2019-12-14

suknelė

Net jei turime puikų ir išlavintą skonį, tikrai ne visuomet būna labai paprasta pasirūpinti savo stiliumi, nepadarant nei vienos lengvai pastebimos stiliaus klaidos. O kadangi šiandien yra tiek daug įvairių patarimų, kartais tampa tiesiog sudėtinga suprasti, kas yra verta mūsų dėmesio, o į ką dėmesio neturėtume kreipti.

Tamsus makiažas tinkamas ir dieną

Moterys labai dažnai dienos metu renkasi lengvesnį ir šviesesnį makiažą, tačiau iš tikrųjų tamsesnis makiažas gali būti naudojamas ne tik vakarui. Ir nėra jokios griežtos taisyklės. Subtiliai padarytas dūminis makiažas gali lygiai taip pat puikiai tikti ryte, kiek ir vakare.

Raudono lūpdažio vengti nereikėtų

Labai dažnai raudonas lūpdažis yra pasirenkamas blyškesnio veido moterų ir įprastai asocijuojasi su formaliais renginiais ar vakarėliais. Tačiau iš tikrųjų tai nėra vienintelės „progos“, kurių metu jūs galite naudoti raudoną lūpdažį. Yra daugybė atspalvių, kuriuos jūs galite pasirinkti ir pritaikyti dienos metu.

Auksas ir sidabras kartu

Turbūt ne kartą buvote girdėjusios, kad jums nevertėtų derinti aukso su sidabru, tačiau faktas tas, jog ši taisyklė yra „antikvarinė“. Jei norite atrodyti šiuolaikiškai, jūs tikrai neturėtumėte savęs įsprausti į tokius griežtus rėmus. Jūs galite drąsiai derinti auksinius ir sidabrinius juvelyrinius dirbinius bei įvairius aksesuarus. Tai padės jums lengviau sužibėti.

Sportbačius galite dėvėti įvairiomis progomis

Sportbačiai nėra skirti tik sportui. Net jei jūs iki šiol juos avėdavote tik keliaudamos į sporto klubą ar leidžiantis pabėgioti, juos galima avėti ir savo kasdienybėje. Juolab, kad šiuolaikinis sportinių batelių asortimentas yra didžiulis, todėl tinkamai pasirinkti sportbačiai gali reikšmingai patobulinti jūsų kasdienį įvaizdį.

Permatomi akinių rėmeliai kiekvienai iš mūsų

Galbūt iki šiol manėte, kad permatomi akinių rėmeliai yra tik labai drąsioms moterims, kurių stilius yra iššaukiantis? Tačiau tai yra tik mitas. Jūs visuomet galite išbandyti tai, kas jus domina, neatsižvelgiant į tai, koks stilius jums iki šiol buvo įprastas. Juolab, kad neišbandžiusios tokio modelių akinių rėmelių, jūs niekuomet negalėsite sužinoti ar jie jums tinka.

Dėvėkite įvairias sukneles

Labai dažnai yra teigiama, kad kiekviena moteris savo drabužių spintoje turėtų turėti trumpą juodą moterišką suknelę. Tačiau iš tikrųjų moteriška suknelė, kurią galėtumėte pasirinkti skirtingais gyvenimo atvejais, tikrai neprivalo būti išskirtinai juoda. Gyvename dvidešimt pirmame amžiuje ir mes turime pačią didžiausią pasirinkimo laisvę. Todėl jei jūs nemėgstate juodos spalvos, visuomet galite rinktis tai, kas atitinka jūsų skonį. Leiskite sau dėvėti įvairių modelių ir labai skirtingų spalvų sukneles, kurios priklausytų nuo jūsų nuotaikos ar konkrečios progos.

Aukštakulniai bateliai nėra privalomi

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad aukštakulniai bateliai yra būtini kiekvienai formaliai progai, tačiau taip nėra. Jūs neprivalote avėti aukštakulnių batelių, jei tai daryti jums nepatinka ar jūs tiesiog avėdamos aukštakulnius jaučiatės prastai. Dar kartelį būtina pasikartoti – jūs privalote rengtis taip ir avėti tai, kas atitinka jūsų skonį. Jūsų stilius turi jus papildyti ir suteikti jums daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

Nebūtina visuomet pasirinkti aksesuarus

Yra kelių rūšių moterys. Vienoms patinka aksesuarai ir jos stengiasi pasirinkti jų kuo daugiau, o kitos aksesuarų vengia. Ir spėkite, ką? Tiek vienos, tiek ir kitos elgiasi teisingai. Kodėl? Todėl, kad aksesuarai nėra būtinybė. Nemanykite, kad jūsų įvaizdis bus „išbaigtas“ tik tuomet, jei jūs pasirinksite aksesuarus. Tai tikrai ne visuomet yra būtina, todėl suteikite sau daugiau pasirinkimo laisvės ir nebesivadovaukite stereotipais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *